2733
2739
سعی کن اصلا باهاشون کل کل نکنی! خیلی هم حساس نباش روی حرفاشون، مثلا اینکه میگی بچه اون وسیله رو به عمه اش هم نداد، به نظر من اصلا جاریت ضایع نشده، بچه اس دیگه، یه وقتایی لجبازی می کنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین شاید به نظرتو کار جاریت جالب نبود ولی ببین با همون یک کلمه چه زندگی رو راحت گرفت برای خودش
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2728
یه بار دیگه بحث روزه های قضا بود. جاریم داشت میگفت روزه قرضی همه گفتیم روزه قرضی چیه روزه قضا هیچکس نمیگه روزه قرضی... خلاصه داشت ضایع میشد که گفت نیست که من اصلا ندارم اسمشم نمیدونم
مادر شوهرم دوست داره میرم خونش کمک کنم این قلقشه یعنی فقط همین کارو ازم میخواد که کمک کنم به بقیه چیزام گیر نمیده وقتی این کارو میکنم خواهر وسطی هم که باید با بچش خوب باشم و تو کارش دخالت نکنم مثلا غذا پختن و چای ریختن و اینا خواهر شوهر کوچیکه هم که اصلا باهاش مشکلی ندارم خیلی خانومه اما خواهر شوهر بزرگه کاراگاهه میخواد از همه چیز سر در بیاره اگه روش بدم دلش میخواد اماره حموم رفتنمونم در بیاره و البته همه هم زیر سلطه خودش دارهههههه

LilySlim Weight loss tickers
ببین من بعد از 10 سال اینا رو فهمیدم الان تا بتونم با خواهر شوهر بزرگه طرف نمیشم چون شوهرشم از پس زبونش بر نمیاد چه برسه به من اما اگه موقعیت پیش بیاد غیر مستقیم کارایی که کرده ناراحت شدمو به روش میارم مثلا با یکی دیگه حرف میزنم میگم مثلا خواهر شوهرم خودشو خیلی تمیز میدونه و منو کثیف و از ظرف شستنم همیشه ایراد میگیره منم اون روز شوهرش میخواست باهاش ظرف بشوره به شوهرش گفتم مواظب باشین خیلی تمیز بشورین که خانومتون رو ظرف شستن خیلی حساسهههههههه خواهر شوهرم میخواست بخورم بات نگاهش اما دلم خالی شد! با ادمایی این جوری پر زبون مستقیم وارد عمل نشو کم میاری غیر مستقیم بگو حرفتو

LilySlim Weight loss tickers
2740
بین همه شون فقط من بی زبونم حس میکنم همشون از مادرشوهرم ارث بردن جاریمم شانس آورده داره این خصلت رو
انگار جزء ملزومات زندگی کردن بین اونها اینه که اینطوری باشی منم فقط میخوام وقتی بینشون قرار میگیرم به خاطر این حرفها اذیت نشم
فرانک به خدا اگه هر چیزی رو با لبخن جواب بدی حتی کلامی نگی خودت احساس راحتی میکنی
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
منم با فرانک موافقم بتونی یه جواب دندون شکن بدی خیلی بهتره تا لبخند بزنی یا خودتو به اون راه بزنی بلا نسبت میگن طرف نمیفهمه بزار همش بارش کنیم ولی اگه یکی دوبار جواب بدی دیگه دفه سومی بوجود نمیاد
الناز جونم ببین این زمونه دیگه زمونه جنگ نیست به خدا هر چی سخت بگیری به خودت سخت میگذره اگه قرار باشه مثل اونا جواب بده پس چه فرقی با اونا داره من نمیگم خودشو بزنه به کوچه علی چپ بر عکس کوچه علی راست تا جایی که بهش با حرفاش بی احترامی نکردن بگذره بهتره
بعضی وقتها میگم این خصلت ارثیه من که ندارم خودمو بکشم هم گیرم نمیاد
بهتره بیخیال شم اما باز بین اونها که قرار میگیرم اذیت میشم
شوهرم میگه تمرین کن یاد میگیری
نمیدونم ارزشش رو داره نمی دونم باید چکار کنم
2706