2737
2739
عنوان

فکرم خراب شد :(((

186 بازدید | 22 پست

سلام 

این شرایطی که میگمو تصور کنید

هفته 29 بارداری هستید و باید امپول روگام بزنید

میرید تزریقاتی خانومه اول سوال که میپرسه میگه این امپوله خیلی گرون شده و چند گرفتی اینا

بعد یه جوریه مدل اتاق که اصلا شما نمیبینید داره چیکار میکنه

منظورم اینه که نمیبینید که ایا داروی خودتونو داره میزنه تو سرنگ و اینا

اصلا یه حس بدی ازش گرفتم :(((

میترسم امپولمو پیچونده باشه یه چیز الکی به من زده باشه

:((((((

شما هم بودین شک میکردین؟؟؟

اخه چرا باید اونجوری قیمت بپرسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

نگران نباشید .معمولا در این زمینه دارو عوض نمیکنند چون با جان مادر و کودک سرو کار دراند . اینکه پرسیده  شاید خواسته اگر کسی خواست ارجا بده انجا شاید ارزونتر باشه . 

2738

دقیقا منم همین شکو داشتم.همش ب خانمه شک میکردم که امپولو برداشته باشه.ولی خدا رو شکر پسرم گروه خونی خودمو گرفت.یعنی اگر نزده باشم هم طوری نیس

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

من ازش میخوام جلوی خودم آمادہ کنہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
تو همیشه دل خودتو پاک کن کاری به رویداد نداشته باش  اگه هم نزده باشه حتی ولی اثرش به بدنت میاد ...

اگه نزده باشه که بیچاره میشم

اختلال خونی جنین مگه شوخیه ؟؟؟!

:((((

بد بینی نیس.منم از یه نفر شنیدم جای مطمین بزنید که چون گرونه ممکنه بردارن.باید وایسی جلوی خودت اماده کنه

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2706