2737
2739

من اهل رفت و آمد با کسی نیستم اینم اقوام خیلی دور مادرشوهرم هستش و بار اول خودش اومد خونه من و هیچوقت پسرمو نفرستادن همیشه پسر اون میومد بازی میکردن من یه دختر کوچیکم دارم که برای کارای خونه احتیاج داشتم بچه ظهر بخوابه که اونا نمیذاشتن بچه با پررویی پیش ما غذاشو میخورد و دستشویی میرفت و دراز میکشید و حتی با پسرم که ازش کوچیکتره دعوا میکرد باز من چیزی نمیگفتم و هر موقع به پسره میگفتم مامانت چیکار میکرد میگفت شیرینی میپخت یا آرایش میکرد من بدبخت مونده بودم تو کارهام و بعد کثیف کاری بچه ها چون از صبح میومد تا عصر...خلاصه یه روز دلو زدم به دریا دیگه در رو باز نکردم اون روز شش بار زنگ در رو زد منم محل ندادم صدای تی وی هم بلند کردم بدونن خونه هستم و مادرش متوجه شد...باز اگر خودشم میومد برام قابل احترام بود اینکه بچه رو از سرش باز میکرد بدم اومد حالا بعد یکسال اگه ببینمش من خجالت میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دو روز اول مادرش تماس میگرفت خونه نیستی بچم سراغتونو میگیره میگفتم چرا حمام بودم نشنیدم باز میومد باز نمیکردم و جواب زنگش رو هم نمیدادم بماند که بچم چقد اذیت شد چون وابسته اون بچه بی ادب شده بود

2728

اون خجالت بکشه چتر وا کرده و انقدم بی عزته که باعث شد اخر خودت مجبور بشی اینکاروکنی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اون خجالت بکشه چتر وا کرده و انقدم بی عزته که باعث شد اخر خودت مجبور بشی اینکاروکنی

اصلا درک نمیکرد بچه کوچیک دارم و هیچوقت اجازه نمیداد بچش با خودش اسباب بازی بیاره

2740
اصلا درک نمیکرد بچه کوچیک دارم و هیچوقت اجازه نمیداد بچش با خودش اسباب بازی بیاره

الان با این کارت به ارامش رسیدی؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من يه بار اين اتفاق افتاد خيلي محترمانه به اون خانم گفتم دختر من دوست داره محيط جديد تحربه كنه و از خونمون خسته شده اگه مزاحمتون نيست گاهي دختر من بياد خونه ي شما واينطوري نوبتي شد البته من خونه فاميل بود اطمينان داشتم بهشون

اره

ببخشید ولی همین مهمه پس ک. و. ن لقش

حالا من بچمو کلا جایی بدون خودم نمیفرستادم چون خیل کوچیکه اما به بار تماس گرفتم یه کاری داشتم این فکر کرد میخوام بچه بفرستم گفت پسرم خوابه من هنوز جمله خودمو نگفته بودماااا بعد قشنگ شناختمش

2706