2733
2739
عنوان

عقب تر بودن سن جنین

530 بازدید | 14 پست

سلام. من برای سونوگرافی آنومالی که رفتم همه چیز نرمال بود اما دکتر سونو گفت جنین از دفعه قبل که سنش رو تو سونو اندازه گرفتم پنج شش روز کوچکتره. بهم توصیه کرد برای اکوی قلب و ازمایش DNA اقدام کنم. البته گفت ممکنه هم از ضعف و ویار خودت باشه.

کسی تجربه مشابهی داشته؟ خیلی نگرانم.

اللهم ما بنا من نعمت فمنک

بیشتر بخودت برس  چون جنین از بدنت تغذیه میکنه.نگران نباش عزیزم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر بخودت برس  چون جنین از بدنت تغذیه میکنه.نگران نباش عزیزم

ممنونم 

یه مدت خیلی حالم بد بود و وزن کم کرده بودم الان بهتر شدم اما نگرانم مشکل جدی نباشه.

2728
ممنونم  یه مدت خیلی حالم بد بود و وزن کم کرده بودم الان بهتر شدم اما نگرانم مشکل جدی نباشه.

نگران نباش گلم بخاطر همین بوده.سعی کن بخودت برسی واسترس ونگرانی نداشته باشی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

نگران نباش،دوست من تا ماه ۵ هیچی نمیخورد و وزن کم کرد،فقط با دارو و سرم و آمپول خودشو نگه داشت،پسرش که دنیا اومد ۴ کیلو نیم بود😐😐😐😐دکترا فقط میترسونن،بالاخره اونی که اکو قلب میکنه و آز dna میگیره یه جوری باید پول در بیاره دیگه،دکترا همشون به هم پاس میدن و فکر جیب و احساس مریضشون نیستن،حالا که میبینن نمیتونن هیچی از جنین در بیارن این چرندیاتو میگن،اعصابم خورد شد😁😁😁😁

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
نگران نباش،دوست من تا ماه ۵ هیچی نمیخورد و وزن کم کرد،فقط با دارو و سرم و آمپول خودشو نگه داشت،پسرش ...

اره این که هست واقعا. ولی ادمم با خودش میگه نکنه سهل انگاری کنم بعدا پشیمون بشم. خلاصه بد وضعیتیه. دعام کن

اره این که هست واقعا. ولی ادمم با خودش میگه نکنه سهل انگاری کنم بعدا پشیمون بشم. خلاصه بد وضعیتیه. د ...

درست میگی عزیزم منم تجربشو داشتم،از بتام بالا بود احتمال پوچ یا دوقلویی داده بودن،منم کلی استرس گرفتم،میخوام بگم هرکاری که باعث آرامشت میشه انجام بده،ولی دلت روشن باشه،هیچ اتفاق بدی قرار نیست بیوفته،انشالا که نی نیت سالم و تپل مپل به دنیا بیاد❤️🙏

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
2738
درست میگی عزیزم منم تجربشو داشتم،از بتام بالا بود احتمال پوچ یا دوقلویی داده بودن،منم کلی استرس گرفت ...

ممنون از دلگرمی هات...انشالله توکل بر خدا

ممنونم  یه مدت خیلی حالم بد بود و وزن کم کرده بودم الان بهتر شدم اما نگرانم مشکل جدی نباشه.

نگران نباش چیزی نیست منم هفته ۱۸ رفتم انومالی ۵-۶ روز جنینم کوچیکتر بود اشکالی نداره فکر هم نکنم DNA بخواد اکو. قلب من دیابت داشتم دادم

نگران نباش چیزی نیست منم هفته ۱۸ رفتم انومالی ۵-۶ روز جنینم کوچیکتر بود اشکالی نداره فکر هم نکنم DNA ...

عجب...مربوط به همون دیابت بوده؟ الان چند هفته اید؟ چه کار کردین براش؟

عجب...مربوط به همون دیابت بوده؟ الان چند هفته اید؟ چه کار کردین براش؟

نه به دیابت ربطی نداره تو ماههای اول وزن جنین خیلی مهم نیست چند. روز. اشکالی نداره بعد هم سونو وزن دقیق نیست

الان هفته ۲۷ هستم

اکو. قلب هم دیابتی ها و کسایی که سابقه های خاص دارن میفرستن یه چیزی شبیه سونو هست برای قلب جنین

دوست عزیز کاری نکن که بعدا پشیمون بشی،کی گفته ب همه پیشنهاد ازمایش dna و اکو قلب میدن،من ماهای اول ویار بدی داشتم و وزن کم میکردم ولی رشد بچم اوکی بود،هر پیگیری که دکترت لازم میدونه انجام بده

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   

من امروز برای بررسی وضعیتم به دکتر عارفی مراجعه کردم و ایشون گفتن اصلا تا دو هفته هم مهم نیست اختلاف سن جنین در سونوگرافی. گفتم که کسی وضعیت مشابه داره نگران نشه.

2706