2733
2734

خواستگارم میگه از اینکه دختری باشی که هر روز بخوای بری خرید بدم میاد گفتم بهش پس اگه چیزی نیاز داشته باشم چیکار کنم !؟ گفت سالی یه بار میبرمت قشم ۴ شلوار بیرونی بگیر ۳ مانتو بخر لوازم آرایش هر چی خواستی ۲ جفت کفش اصل بگیر  گفت ۱۰۰ میلیون در سال در نظر میگیرم برای خرید یه بار میبرمت قشم ۵۰ میلیون تو جنس بردار ( هر چی که نیاز داری ) ۵۰ میلیون هم من برمی‌داریم 

با این دیدگاه کنار می‌آیید بچه ها ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

دلیل این رفتارش چیه ؟ 

پرسیدی ازش ؟

« اگر زندگانی روزانه‌ی شما در نظرتان حقیر می‌نماید تهمت ناچیزی بر آن نبندید. تهمت بر شماست که چندان شاعر نیستید تا جلال و جمال آن را دریابید. پیش هنرآفرین هیچ‌چیز و هیچ‌جا ناچیز و سرسری نیست.»

من این مدل خرید کردن رو بدم نمیاد اما این اقا از حرفش معلومه به شدت حسابگره و تو زمینه های دیگ هم قطعا همینجوریه، حالا نمیتونم بگم خسیس ولی قطعا خیلی حساب کتاب میکنه ببین میتونی کنار بیای

دلیل این رفتارش چیه ؟  پرسیدی ازش ؟

میگه از اینکه زنم دائم تو بازار باشه خوشم نمیاد مردای کوچه بازار هم گرگن میگه در سال ۱۰۰ میلیون برای خرید در نظر میگیریم ۵۰ میلیون من خرید میکنم ۵۰ میلیون هم تو 

مثلا گفت ۲ جفت کفش اصل بگیر 

۳ پالتو بگیر 

۳ مانتو 

۳ کیف 

۴ شلوار بیرونی بگیر اینطوری 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2706