2737
2734

همسنیم با این تفاوت که من خودم نمیخوام از ازدواج و بچه خوشم نمیاد اما بقیه چرت و پرت میگن

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو از هفت جهان آزادی. خوشبحالت. دلت دردسرمیخواد

تروخدا از کجا میدونی از هفت دولت ازاده؟؟؟از کجا میدونی شرایطشو ک میگی دلت دردسر میخواد؟؟همه مجردا خوش نیستن همشون ازاد نیستن.همه چی ازادی و خوشی نیس ادم به همدم و همسر و خانواده هم نیاز داره

2742
منطورت چیه که آزاده هر انسانی از یه سنی به بعد نیاز داره با یه نفر ارتباط عاطفی بگیره حالا همونقدر ک ...

آدم تا مجرده از راحتی و بی دغدغه گی لذتشو ببره و واسه خودش کیف دنیا بکنه.  وقتی هم متاهل شد که دیگه همیشه وارد اون دنیای متاهلی و به قول شما رابطه عاطفی شده.  البته زندگی زناشویی نود درصدش مسئولیت و دغدغه واسترسه ده درصد شاید عاطفه و عشق و علاقه

تروخدا از کجا میدونی از هفت دولت ازاده؟؟؟از کجا میدونی شرایطشو ک میگی دلت دردسر میخواد؟؟همه مجردا خو ...

خب حالا چته چرا بامن دعوا میکنی.  اصلا میفهمی چی گفتم یا فقط چشات بلدی ببندی وسر دیگران هوار بکشی😦منظورم این بود ادم تو هر موقعیت هست چه متاهل چه مجرد لذت اون دوران رو ببره که دیگه اون زمان گذشته و شرایط سابق برنمیگرده😑

خب حالا چته چرا بامن دعوا میکنی.  اصلا میفهمی چی گفتم یا فقط چشات بلدی ببندی وسر دیگران هوار بک ...

کجای حرفام دعوا وهواره شعار یادگرفتین  ازدواج دردسره؟حاظری شوهر و زندگیتو بدی ب اسی و ازادیشو صاحاب بشی؟؟؟

2738
آدم تا مجرده از راحتی و بی دغدغه گی لذتشو ببره و واسه خودش کیف دنیا بکنه.  وقتی هم متاهل شد که ...

مجردی خوبه! ۸۰ درصد دخترا توی مجردی صلاحیت کوچکترین کاراشون رو ندارن تکلیف زندگی شون مشحص نیست نه می تونن مستقل بشن نه توی خانواده اولویت کافی رو دارن 

حداقل توی ازدواج آدم واسه ی زندگی خودش میتونه تلاش کنه خانواده خودش رو داره اگر درست انتخاب کنه به زندگی که میخواد می تونه مزدیکتر بشه  مسئولیت چیزی نیست که آدم رو آزار بده چیزی که به آدم آسیب میزنه اینه که بلاتکلیف بمونی اینکه نذارن مسئولیت و زندگی خودت رو گردن بگیری 

لطفا جای خدا نباشید. 
چند سالته؟امیدوارم نگی ۲۴،۲۵

من۲۴سالمه دقیقا هراز گاهی دلم میگیره همه دوستام متاهل شدن من نشستم😂😂😂😂😂و شدیدا میترسم هیچوقت شخص درست نیاد و تنها بمونم بعد میگم بیخی ۲۴کمه بعد میگم وای موندم

2706