2737
2734
عنوان

دکتر متخصص تغذیه خوب لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 357542 بازدید | 196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر سمت غرب تهران باشید دکتر غلامحسینی هم خیلی خوبه. من پیش ایشون توی سه ماه ۱۵ کیلو کم کردم. رژیم تثبیت هم گرفتم و بعد شش ماه هنوز وزن اضافه نکردم. هم برای ادم وقت میذاره هم خیلی مهربون و متواضعه. با سواد هم هست. هم خودم دوستش دارم هم دخترم عاشقش شد. به فامیلامون معرفی کردم همشون راضی هستن از اسلامشهر میان تهران پیش خانم دکتر.  خانم دکتر ساناز غلامحسینی.
دلم براش تنگ میشه    

http://www.prettymakers.com/Sites/Drgholamhoseini/4372

ماندانا جان من یه دکتر میشناسم که خالم و دخترخاله هام رفتن پیشش خیلی راضین مامانمم رفت گفت خوب بود و ...

سلام من میشناسم تو پیروزی یه کلینیک سلامت هست روبروی خیابان پرستار اطلاعاتش داخل سایت هست مشاوره آنلاین هم داره من خیلی خوب جواب گرفتم ازشون بیشتر فامیلامون رو معرفی کردم برن اونجا 

تهران خیابون پیروزی روبروی پرستار پلاک 231 واحد 3 و 5 

شمارشم ۷۷۱۶۲۸۰۰ 
اینم آدرس سایتشه http://drsalamat.ir/

2742

دکتر مجید حاجی فرجی از بهترین متخصص ها تغذیه در تهران

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2738
سلام من 40 کیلو اضافه وزن داشتم هر چقدر هم رژیم گرفتم کار ساز نبود رفتم کلینیک جراحی زیبایی نسیم با ...

سلام ببخشید میشه بفرمایید برای بادی جت چقدر هزینه کردید و چقدر لاغر شدید

سلام دوستان

از لینک زیر میتونید لیست پزشکان متخصص تغذیه در تهران رو داشته باشید.

متخصص تغذیه در تهران

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2706