2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر ازمایش جواب نگیری از کلیت نمونه برداری میکنن تا علت دفعش مشخص شه بعد شروع درمانت  فق‌ط میگم ...

یعنی چی از ازمایش جواب نگیرند؟منظورتون اینه اگه به دارو جواب نده نمونه از کلیه میگیرند؟

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
ممنون بابت توضیحات ایشااله سلامتیشون خیلی زود بدست بیارن . پدره من متاسفانه اهل رژیم نیست خیلی هم ب ...

سلامت باشین ❤

راضیشون کنید پدرو یه مدت اذیت میشن ولی واقعا خوب میشن و اینکه خدایی نکرده اذیت نمیشن بعدا

2728
باید خود دکتر طب سنتی معاینتون کنه ولی این پزشکو ما خ قبول داریم  رژیمی بود به اسم k .w یا رژی ...

مصرف نمک رو چیکار کردند کم کردند یا حذف کردند چربی چطور؟؟؟

2740
اگر ازمایش نشون نده و با داروهات جواب نگیری   البته دکترت خیلی مهمه

اگه با دارو کنترل بشه چی جای نگرانی بازم هست؟؟؟خواهر شما با دارو کنترل نشد جواب نداد به دارو؟ببخشید اگه با سوالاتم ناراحتتون میکنم!شرمنده

اگه با دارو کنترل بشه چی جای نگرانی بازم هست؟؟؟خواهر شما با دارو کنترل نشد جواب نداد به دارو؟ببخشید ...

ب دارو ج نداد دیالیز شد حیت دیالیز کلیش و سپس پیوند مدتی اندک پس زد باز رسه قلب و کلیه در نهایت ایست قلبی ب دلیل افتادن پلاکتاش

اگر ازمایش جواب نگیری از کلیت نمونه برداری میکنن تا علت دفعش مشخص شه بعد شروع درمانت  فق‌ط میگم ...

برای پدرم از کلیه هم نمونه برداری کردن بازم علت رو نفهمیدن واقعا از چی میتونه باشه ؟ کلیه ها سالم بودن

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
ب دارو ج نداد دیالیز شد حیت دیالیز کلیش و سپس پیوند مدتی اندک پس زد باز رسه قلب و کلیه در نهایت ایست ...

خدا به شما و خانواده صبر بده روحشون شاد😔

برای پدرم از کلیه هم نمونه برداری کردن بازم علت رو نفهمیدن واقعا از چی میتونه باشه ؟ کلیه ها سالم بو ...

یسری بیماریهای کلیه ناشناخته هستن هیچ وقت نفهمیدن علتش چیه البته خیلی دیر بردیمش پیش دکتر رهبر

2706