2733
2734
بخدا از بس تواین اواخر واسه چیزای دیگه رفتم دکتر روم نمیشه ب شوهرم بگم ببره دکتر

مشکل کلیه رو جدی بگیر خدای نکرده کار ادم به دیالیز میکشه ها!!!

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
پدره من خیلی دکترای مختلفی رفت و کلی ازمایش آخرم نفهمیدن دلیلش رو  میشه داروی گیاهی رو بگی؟

باید خود دکتر طب سنتی معاینتون کنه ولی این پزشکو ما خ قبول داریم 

رژیمی بود به اسم k .w یا رژیم ریاضتی و اینکه پروتئین داش تو رژیم ک مادرم از مرغ و ماهی استفاده کردن و یه دوره رژیم‌خام گیاه خواری و چندماه پرهیز از انواع پروتئین ها اابته چندتا قرص شبمیایی هم مصرف کردن طبق تجویز پزشک ولی خود دکترشون بعد از رژیما دید پروتئین از ۱۸۰۰ اومده رو ۳۰۰ خیلی تعجب کرد و گفت دیه نیاز به تیکه برداری نیسفقط یکم‌مراعات کنه تو خوردن پروتئین ها 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیر پروتئن دفع میکرد همین

من الان چندماهه کلیه چپم سنگ داره

تو آز ادرار پروتئین بوده 

خیلی نگرانم بخدا

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
تهران

دکتر اقلیم نعمتی کارشون فوق العادس ...ما خانوادگی مشکلات کلیوی داریم مادربزرگم بخاطر کلیه فوت شدن ولی خالمم که مشکل دار شد و نیاز ب پیوند الا ۵ ساله پیوند کرده با این دکتر و خ راضیه مادرمم ک همین مشکلو داشتن تحت نظر ایشونن خیلی خیلی راضین 

پیشنهاد میکنم درباره ایشونم تحقیق کنین 

باید خود دکتر طب سنتی معاینتون کنه ولی این پزشکو ما خ قبول داریم  رژیمی بود به اسم k .w یا رژی ...

یعنی نباید بخوره؟

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
باید خود دکتر طب سنتی معاینتون کنه ولی این پزشکو ما خ قبول داریم  رژیمی بود به اسم k .w یا رژی ...

ممنون بابت توضیحات ایشااله سلامتیشون خیلی زود بدست بیارن .

پدره من متاسفانه اهل رژیم نیست خیلی هم بد غذاست 

عمرا خام گیاهخواری کنه😐😥

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
فقط بگم جدی بگیر  خواستی پیگیر شین خصوصی پی ام یدین ممکنه  نباشم بخوابم  ـبعدشم نگران ...

ببخشید نمیشه همین جا بگید در مورد خواهرتون ؟!

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند