2752
2734
عنوان

اسمتونو یا نیتتونو بگید براتون دعای توسل بخونم😍🌱🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 206 پست
دورت بگردم چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

مرسی عزیزم❤️

همچنین

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
برا منم دعا کن تروخدا دیروزم اسممو گفتم لطف کردی بهم  اسمم اخلاص هست برای بختگشایی

سلام قشنگممممم

حتنا عزیزدلم بخدا دیشب از ته قلبم براتون سوره واقعه خوندم فداتشم چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

برا بختم دعا میکنید🥲💔ی همسر صالح و دلپاک ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خواهش میکنم خیلی برام دعا کن مجعزه بشه شوهرم بیاد دنبالم برم سرزندگیم برم پیش دخترم دلتنگ دخترمم برا ...

الهی فداتشم😔

چشممممم از ته دل دعات میکنم چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

نمیدونم چرا دیگه نمیتونم کسیو تک کنم خواهش میکنم برای دوستام دعا کن .حاجت زهرا گله .شفای سرطان عشق یکی از دوستان حاجت آروزهام3 حاجت lmlita91 حاجت نون بربریی حاجت نخودسیاه حاجت آیه وماه حاجت جان وجهانم حاجت دل یلدا حاجت ملوسکتونم حاجت اعتصامی حاجت گوجه سبز نمکی حاجت آرزوی آزادی حاجت فرشته حاجت نخودچی۱۴۰۳

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
سلام قشنگممممم حتنا عزیزدلم بخدا دیشب از ته قلبم براتون سوره واقعه خوندم فداتشم چشم عزیزم انشالله ح ...

فدای قلب مهربونت بشم همخ امید خدا و شمایین دعا کن خدا  بختمو.باز کنه بریدم بخدا کل عمرم رفت

الهی فداتشم😔 چشممممم از ته دل دعات میکنم چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲

فدات بشم عزیزمی منم برات دعا میکنم اسمت چیه

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
حاجت رواشی گلم اسمم فاطمس دعاکن یچم صحیح و سالم بدنیا بیاد و زایمان و بارداری عالی و راحتی داشته باش ...

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏💖🥲