2737
2739
عنوان

مرکز سونوگرافی در غرب تهران

10852 بازدید | 18 پست
سلام
کسی یه مرکز خوب سونوگرافی در غرب تهران میشناسه که کارش درست و دقیق باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خصوصی یا دولتی بودنش ، بیمارستان یا مطب ب.ودنش، زن یا مرد بودنش اصلا فرقی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم زودتر جوابمو بدین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من یه سونوگرافس می شناسم که دکترش خیلی خوبه و همیشه ام شلوغه ولی به کار بیمارا خیلی زود می رسه، اسم سونوگرافی سروش هستش و خانم دکتری که اونجاست اسمش محمد زاده هستش. خدا خیرش بده خیلی صبروه به کار بیمارا خیلی خوب رسیدگی می کنه. 

محک جون به نظر من تو غرب تهران که الان من جز یکی از بومی های این منطقه شدم و خودمم و هر کسی که ازم می پرسه بهش معرفی می کنم سونوگرافی مهر ایرانیان چون به نظر من ندیدم کسی از دکتر آقازاده که مسئول اینجاست ناراضی باشه و یک بار یگه که جواب سونو من نادرست بوده . عزیزم اگر شماره شو می خوای بهت میدم زنگ بزن بهشون 02144232838

2740
سونوگرافی سروش سمت ستاری فردوس غربه. خیلی کارشون دقیقه و کادرش حرفه ایه. خانم دکتر محمدزاده هم که وا ...

من به خاطر تبلیغات زیادی که برای سروش توی این سایت میشه رفتم اونجا،سن جنین که 8 هفته بود منشی بی سوادش تایپ کرده بود 5 هفته و دکتر هم بدون اینکه چک کنه امضا کرده بود،منم طبق این تاریخ وقت غربالگری گرفتم.وقتی فکر میکردم هفته 9 هستم رفتم دکتر،دکتر شک کرد خودش سونو انجام داد گفت هفته 12 هستی و وقت غربالگری داره میگذره،بهم گفت فردا اورژانسی برو غربالگری،واقعا خدایی بود که من متوجه اشتباه دکتر محمد زاده شدم وگرنه تا آخر بارداری استرس داشتم به خاطر اینکه سونوگرافی غربالگری انجام ندادم،وقتی رفتم بهشون گفتم که اشتباه کردن حتی ازم معذرت خواهی هم نکردم.

محک جون به نظر من تو غرب تهران که الان من جز یکی از بومی های این منطقه شدم و خودمم و هر کسی که ازم م ...

وای مرسی عزیزم من خیلی دنبال شماره تلفن سونوگرافی مهر ایرانیان بودم خیلی ممنوم که شماره شو اینجا گذاشتید تا بتونم برداریم . 

محک جون به نظر من تو غرب تهران که الان من جز یکی از بومی های این منطقه شدم و خودمم و هر کسی که ازم م ...

من از طریق نی نی سایت برای انجام سونوگرافی های دوره بارداریم رفتم سونوگرافی مهر ایرانیان واقعا مرکز خوبیه و کارشون هم درسته خدا خیر بده هر کسی که باعث شد من این مرکز پیدا کنم واقعا هرچی از این مرکز میگید درسته 

من از طریق نی نی سایت برای انجام سونوگرافی های دوره بارداریم رفتم سونوگرافی مهر ایرانیان واقعا مرکز ...

واقعا عزیزم راست میگی کلینیک مهر ایرانیان واقعا مرکز سونوگرافی خوبیه . من برای ماموگرافی رفتم این مرکز واقعا کارشون دقیق و درست بود

سونوگرافی سروش تو غرب تهران خیلی خوبه البته از جاهای دیگه م میرن اونجا . من که خودم خونمون کرج بود مرفتم اونجا برای غربالگری های دوران بارداری م چون رادیولوژیست شون با تجربه بود و نتیجه خوبی هم داشت گزارشاشون دقیق بود

2706