2737
2734
عنوان

هر روز یک صفحه از کلام خدا

760 بازدید | 55 پست
هوالمطلوب سلام هر روز یک صفحه قرآن می خوانیم؛ به آن فکر می کنیم؛ و مصادیق آن را در روزهایمان می یابیم. نکات زیبا، ترسها، سوالها و ابهامهایمان را اینجا باهم به اشتراک می گذاریم و به قدر قوت دانش و عقل و تجربه خود ، با هم همفکری می کنیم، نه برای اینکه راهنمای هم در این مسیر پر پیچ خم باشیم، که این راه ، راهنمایانی دانا و کارکشته می خواهد؛ تنها برای اینکه بدانیم در طی این مسیر تنها نیستیم.اینجا برای انگیزه دادن و انرژی گرفتن ؛ به منظور طی این مسیر است؛ تا فراموش نکنیم که مسیر هم به اندازه مقصد؛ زیبا است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
الان تقریبا همه مون جز سی رو تموم کردیم تو این مدت. برای خودمون می خونیم و اگه آیه ای باعث فکر کردن شد برامون و تکان دهنده بود مثلا می آییم اینجا به هم می گیم. یا اکه حالی بهمون دست داد دعا می کنیم و می گیم که برای کیا دعا کردیم و به دعای هم آمین می گیم
ببین معمولا گفتگوی روزانه نداریم. ولی اگه توی یک صفحه ای که خوندیم مثلا نکته ای بود که تکونمون داد می آییم اینجا می گیمش. بله معنی می خونیم و بهش فکر می کنیم. حتما خدا دوستت داره اینو نشونه بدون . حتما کمکت می کنه. امشب بعد از یک صفحه ام تو رو دعا می کنم :)
2740
رها اتفاقا امروز منم یه همچین حالی دارم چند وقته که افتادم دنبال یه کارهای دنیوی بعد امروز برخورد کردم به آیه ای که می گفت قسم به زمان.... که انسان در زیانکاری است.... کلی فکرم درگیر شد. خدا به زمان قسم می خوره که ارزشش برام بیشتر شه یعنی این وقت من اینقدر ارزش داره که خداوند بهش قسم می خوره... بعد از این قسم مهم می گه که من در زیان کاری هستم و دارم سرمایه عمرم رو تباه می کنم
ولی همینجوری که توی این دو تا آیه تکونم داد، ولم نکرد توی ناامیدی... پشتش راهش رو هم بهم گفت: به جز کسانی که ایمان /اورده و کارهای نیک بکنند. اینها در زیان نیستند
تاپیکمون همینه دیگه! خخخخخخخ قبلش یه کلوپ درست کردیم که کارکردن باهاش سختمون بود چون هر روز نمی اومدیم بنویسیم و نامرتب می شد. بعد که نی نی سایت تغییر کرد. این تاپیکو زدیم حالا همینجا می خوایم باهم باشیم. همین اول بسم الله رسیدی
2706