2737
2734
عنوان

مادرشوهرم کاری میکنه که خیلی رو مخمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1955 بازدید | 113 پست
درست میگین.. آدم نمیدونه از دست ازین مادرشوهرا چکار کنه..خوب خوبشون هم بده.

مادر شوهر من زن خوبیه،منتها فقط ی عادتش رو دوست ندارم.فالگوش وا می ایسته. دختر جاریم هم چون بچه بود و جاریم شاغل بود از مادربزرگش یاد گرفته بود.یعنی برادر شوهرم و جاریم با چ بدبختی این عادتو ترک دادن واسه بچشون..

صرف این میگم الگو برداری می‌کنه.

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش در سال سه چهار بار کادوهای بی مناسبت و بزرگ میگیریم. مثلا براش چای ساز خریدم، گوشی موبایل خریدم ...

خب از این چیز میز کوچولوها هم براش بخر

بگو‌دیدم‌خوشتون اومده براتون خریدم 

اگر چیزی‌خوشتون میاد به خودم بگین 

2731
من نه بهش برچسب زدم نه گفتم که دزده. یه کاری میکنه که رو مخمه. نمیدونستم که چطور با این معظل برخورد ...

عزیزم من تاپیکت رو خوندم

شما حرف بد یا توهینی نکردی به مادر شوهر ت 

و مسلما این مسیله برات ناراحت کننده هست مخصوصا که دختر ت داره با مادر شوهر ت بزرگ میشه 

متاسفانه بعضی ها فقط یه کلمه یاد گرفتن ...قضاوت

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی
مادر شوهر من زن خوبیه،منتها فقط ی عادتش رو دوست ندارم.فالگوش وا می ایسته. دختر جاریم هم چون بچه بود ...

درست میگید..بچه ها از کوچیکی شخصیت شون شکل میگیره.از بزرگترها الگو میگیرن.

مادرشوهر من،(حالا بگذریم که بدی هاش بیشتر از خوبی هاش هستن) خیلی شکمو هست.همه ش هم غذاهاش چرب و پر روغنه.

باور کنید پنیر پیتزا جزو جدا نشدنی غذاش هست.حتی روی املت هم پنیر پیتزا میریزه.خودش 115کیلو هست.برادرشوهرم تا همین 2سال پیش 98 کیلو بود(باشون زندگی میکنه)بچه برادرشوهرم در سن 8ساگی 62کیلو بود..بنده خدا جاریم حریف شون نشد.فقط غذا خوردن خودش رو کنترل کرد که چاق نشد..

بقدری شکمو هستن که اگهه کسی بره خونشون و غذا کم بخوره،بشون بر میخوره و بی احترامی تلقی میکنن...

دختر دو ساله منو میگیره میبره تو اتاق،هی سیب زمینی سرخ کرده و شکلات و شیرینی بش میده.بش میگم نده،بچه چاق میشه،وزنشو باید کنترل کنم...میره تو آشپزخونه قایم میشه بش میده...

چی بگم خواهر...

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..
2740
مادرشوهرم دو روز در هفته میاد. سه روز دیگه اش رو میذارم مهد تهرانم. مشکل پلاک زوج و فرد دارم . مجبو ...

کاش از اول عادتش نمیدادی بیاد خونه تو نگهش داره میبردیش خونه خودش

حالام دیر نشده یه بهانه جور کنین ببرین اونجا بچه رو