2733
2734
عنوان

علایم زایمان زودرس (خانمهای باردار حتما یکبار بخونید لازمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 426427 بازدید | 73 پست
به عنوان دوست ادت می کنم تاییدم کن هر وقت دوست داشتی برو تو قشمت بالا زیر نام کاریریت از "نی نی سایت من" بعد از قسمت پنل سمت راست دوستان من رو بزن منو می بینی
یک گزینه پیام خصوصی داره یه ایمیل من زیاد ایمیا چک نمی کنم ولی برام پیام بذار
بهشت من فاصله بین دو بازوان دخترم است
عزیزم دستت درد نکنه .منم بچه هفت ماهم ازدست دادما که اگه کسی این اطلاعات بمن داده بود این اتفاق نمی افتاد دکتر منم بهترین دکتر مشهد دکتر تیمور زاده بود منم گول معروفیتش راخو ردم 7ماه بودم بهش زنگ زدم گفتم دلم درد می کنه بهم گفت دخترم کمتر بخور وفرداش زایمان کردم اتبته طول سرویکسم کوتاه بود که بموقع بهم سونونداده بود واقعا که الکی پول میگیرند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مانلی جان چه اطلاعات عالی بود.ممنون.یه سوال:من گاهی ترشحاتی دارم که وقتی بیرون میان بی رنگ و تقریبا بی بو هستن ولی وقتی بیرون میمونن کم کمک میشن شبیه یه لایه سفید خمیری که میچسبند دور و بر واژن(قسمت بیرونیش نه داخلیش)و کم کم بو میگیرن البته بویی مثل پختگی و اینجور چیزایی...من از این بو خوشم نمیاد.خارش خیلی کم دارم بیشتر فکر میکنم وقتی شورت نامناسب میپوشم سراغم میاد مثلا دیروز یه شورت پوشیده بودم که وقتی شب درش آوردم توی دهانه مهبل سوزش و خارش ناگهانی داشتم.ختی وقتی کل پایین تنه رو هم شستم بازم بود.ولی وقتی خوابیدم و صبح بیدار شدم تموم شده بود و خبری نبود.این آیا طبیعیه یا نشونه عفونته؟آخه من سه بار سابقه عفونت ادراری داشتم اما نشونه عفونت رحم و واژن معمولا نداشتم.یه بار که هفت ساله بودم ووحشتناک شده بود طوری که به جای جیش ازم خون و لخته خون میزد بیرون و دردش طوری بود که جرات دستشویی کردن نداشتم.یه بار توی پیش دانشگاهی بود که البته فقط سوزش هنگام ادرار بود به بدی قبل نبود و دکتر بهم چرک خشک کن عجیب غریبی داد که با خوردنش ادرارم نارنجی شد ولی بعد یه هفته کامل وب شدم و بار سوم همین پارسال بود که خیلی سوزش کمی بود که چون با گلودردم همراه شد با خوردن چرک خشک کن از بین رفت.من هیچ وقت چک آ پ کامل نکردم و تا برم نوبت بعد دکترم هنوز 15 روز موندهمیخوام اگه نشونه عفونت دارم قبلش بدونم و زودتر اقدام کنم.ممن.ن عزیزم.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

محبت عزیزم خیلی متاسفم
اما خدا خودش بهترینهارو نصیبت کنه بالاخره این دکترهاهم باید روز قیامت پاسخگو باشن من که به شخصه آرزوی عذاب کشیدنشو دارم خدا ننبخشدشون که با زندگی آدمها بازی می کنند .....
اما به اینم اعثقاد دارم خدا هم جای حقه واگر چیزی رو بگیره میخواد بهترشو بده عزیزم
برات بهترین آرزوها رو دارم منم همش با خودم می گفتم کاش کسی اینها رو بهم میگفت اما دیدم اگر اطلاعاتمو اشتراک بزارم کمی آرومش پیدا میکنم چون واقعااااااااااااااااااااااااا دوست ندارم لحظاتی رو که سپری کردم هیچ مادری تجربه کنه
اما به خدا ایمان دارم که بزودی دل همه ماهارو شاد میکنه
امیدوارم یه روزیبیاید به این تایپک وعکس نینی های عزیزتون رو بذارید تا اگر کسی این اتفاق براش افتاد آینده رو پیش چشمش بتونه ترسیم کنه وبدونه خدا خیلییییییییییییییییی بزرگه
بوس بوس بای
2728
جیل جول عزیزم حتما چک کن هم کشت کامل ادرار بده وهم چکاپ عفونت زنان رو داشته باش چون عفونت ادرار باعث سقط هم تو سه ماهه اول میشه و هم زایمان زودرس میاره وعفونت زنان هم مانع بارداری میشه
بهت یه توصیه می کنم از امروز حتما روزی 8 لیوان آب بخور تا آخر بارداری حتماااااااااااا
قبل وبعد از نزدیکی وبعد از حمام ادار کن به خاظر مواد شوینده .....ادرارتو به هیچ وجه نگه ندار چون خودش باعث عفونت ادرای است
تو بارداری 3-2 بار یعنی هر سه ماه یه بار آز ادرار بده چون خود بارداری عامل مستعد عفونت ادراری است به خاطر وزن نینی روی مثانه خوب تخلیه نمیشه
از الان تا آخر بارداری سعی کن موقع هایی که خونه هستی شورت نپوش یا دامن یا شلوار بدون شورت بپوش خیلییییی کمک کننده است چون عامل عفونت زنان محل مرطوب وتاریکه بعد از دستشویی خشک کن ولی دستمال رو نکش بذار وبردار همیشه از جلو به عقب پاک کن اگر عکس این باشه بسیاررررررررررررررر عفونت میگیری
شورتهاتم با دست وصابون بچه بشور وبا اتو خشکن یا بذار تو آفتاب
از دود عنبر النسا هم میتونی استفاده کنی عاللللللللللللللیییییییییییییییه واسه عفونت زنان من که جواب گرفتم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=106686&postID=4844437#4844437
مانلی جون واقعا متاسفم و آرزو میکنم خدا واسه هیچکس نیاره وشما هم دوباره یه نینی ناز و سلام خدا بهتون بده.
عزیزم با تجربه ای که شما دارید میخوام چندتا سوال ازتون بکنم.تا حالا هر چی اینجا تاپیک گذاشتم کسی درست حسابی جوابمو نداده.
من چند روزه که ترشحاتم خیلی رقیق و آبکی شده والبته توش ترشح زرد خیلی کم رنگ هم دیده میشه.دیروز رفتم دکتر،نه خودش بود نه پرستارش.خیلی استرس دارم.چون ایران نیستم خیلی خیلی سخته دکتر پیدا کردن.خلاصه یه وضعیه
همش نگرانم که کیسه آبم سوراخ شده باشه.البته دایمی اینطور نیستم.یعنی گاهی در حد 1 سانت گاهی 5 سانت نئار بهداشتیم خیس میشه.وقتی راه میرم یا کار زیاد میکنم بیشتره.به نظرت کیسه آبمه؟اون آزمایش سرفه رو هم انجام دادم آبی ازم نیومد.
انقباض هم دارم البته من دقیقا نمیتونم تشخیص بدم انقباضه یا نه چون نینی خیلی خوشدشو سفت میکنه میگم شاید اون باشه
مطالب عالی بود.....جواب اکثر سوالامو گرفتم.منم ماه هفتم هستم.ایشالا خدا یه نی نی سالم دیگه بهت بده
این یک جنون منطقیست که میخواهمت هنوز.......حسی به غیر عاشقیست که میخواهمت هنوز....
2740
خیلی مفید بود مرسی

مانلی جون من احساس میکنم عفونت ادراری دارم هیچ علامت سوزش و درد ندارم فقط معذرت میخوام بوی بدی داره به دکترم زنگ زدم گفت تا وقتی درد و سوزش نداشته باشی عفونت نیست گفت ادویه غذاتو کم کن ولی ربطی نداره به نظرم ولی من خیلی میترسم پس این بو از چیه؟
مطالب خیلی خوب ومفید بود ممنون
من هم سوزش داشتم و رفتم دکتر گفت عفونت گرفتی وبهم پماد کلوترومازول داد یعنی اونو مصرف کنم برطرف میشه

یک دو بار هم تقریبا لباس زیرم به اندازه محدوده 5 در 5 سانت خیس شده البت بیرنگ ووقتی خشک میشه سفید نمیدونم این یعنی چی؟
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
سلام حتما امپول بتابتازون درهفته 26 بارداری 3روز پشت سر هم روزی 2 عدد به همین ترتیب در هفته های 28.30 . اگر زایمان زود رس بود بلا فاصله 4 عدد دکتر من دکتر احمدی در اصفهان من به همین روش زدم ودر هفته 31 زایمان خدا روشکر نی نیم خوبه حتما در هفته 28 داپلر رنگی بدهید که مشخص شود جفت خون رسانی می کند یا نه اگه مشکلی بود با هپارین حل می شود
سلام حتما امپول بتابتازون درهفته 26 بارداری 3روز پشت سر هم روزی 2 عدد به همین ترتیب در هفته های 28.30 . اگر زایمان زود رس بود بلا فاصله 4 عدد دکتر من دکتر احمدی در اصفهان من به همین روش زدم ودر هفته 31 زایمان خدا روشکر نی نیم خوبه حتما در هفته 28 داپلر رنگی بدهید که مشخص شود جفت خون رسانی می کند یا نه اگه مشکلی بود با هپارین حل می شود
اگر کسی اصفهانی هست به هیچ وج در بیمارستان یا کشتارگاه مهرگان زایمان نکند مخصوصا زایمان زود رس که اگر در الزهرا باشد بهتر من یک بچه ام در مهرگان از دست دادم فقط به خاطر یک بی احتیاطی شان نه فقط من بلکه تعداد زیادی
2706