2733
2739
عنوان

علایم زایمان زودرس (خانمهای باردار حتما یکبار بخونید لازمه)

| مشاهده متن کامل بحث + 426426 بازدید | 73 پست

بچاها منم خیلی درد دارم درد پریودی و کمر درد.اصلا انقباض هم ندارم عفونت ادرار هم ندارم.الان هفته ۲۹ هستم وواسه دردام از آمپول پرولوتون و قرص ایزوپرین استفاده می کنم.از کجا بفهمم عفونت واژن دارم ترشحاتم سفید رنگ هستن البته یکم بو داره

سلام من ۲۷هفتمه بچه اولم هست خیلی احساس درد میکنم ناحیه واژن و زیرسینم البته فقط وقتی راه برم و بیست ...

سلام منم مث شمام نفهمیدی علتشو؟ 

نی نیتون چیه؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرشته جون دکتر من پولکی بود اصلا هیچ بیماریو طبیعی زایمان نمیکنه در ثانی چون بچه نارسه من احتمال مید ...

عزیزم دکتر منم بهم گفته هفته ۲۴آمپول ریه بزنم ولی من که تحقیق کردم دیدم آمپول ریه از هفته ۲۶تاثیر داره.حالا موندم کی بزنم

محبت عزیزم خیلی متاسفم اما خدا خودش بهترینهارو نصیبت کنه بالاخره این دکترهاهم باید روز قیامت پاسخگو ...

عزیزم هفت ماهه منظورتون چند هفتگی زایمان کردید؟ من ۳۰ هفته هستم 

نگران شدم

2738
علایم زایمان زودرس: *انقباضات منظم رحمی(۴ بار یا بیشتر در ساعت). گاهی این انقباضات بدون درد می باشد ...

سلام گلم من ماهه شیشم دکترم گفته احتمالا بچم تو هفت بدنیا میاد بخاطر مشکلی دارم از الان امپول ریه بزنم موردی نداره ؟؟؟

علایم زایمان زودرس: *انقباضات منظم رحمی(۴ بار یا بیشتر در ساعت). گاهی این انقباضات بدون درد می باشد ...

خداوند خیرت بده....

از ۹۶ تاالان تاپیک نزدی 

امیدوارم سلامت باشید

💕

یارب نظر تو بر نگردد...
بیا بغلم فرشته جون درکت می کنم الان چه حالی داری عزیزم امیدوارم زودتر خوب بشی ونی نی زود زود بیاد ب ...

گلم میدونم خیلی سال از این تایپیک میگذره من دوبار زودرس شدم اولی ۱۸ هفته دهانه م دوسانت باز شد بعدش ۲۳ هفته با یه شب حرکت بچه کم شد نصف شب با انقباض و درد زایمان کردم دومی ۱۳ هفته سرکلاژ کردم اما باز ۱۸ هفته یک و نیم سانت دهانه رحم باز شد و دو هفته بعد هم دوباره حرکت جنین کم شد ۲۱ هفته شبش با انقباض و درد زیاد زایمان کردم من دیگه وامونده شدم اخه چرا یکباره درد میگیرم همه دارو و قرصی هم داشتم