2733
2734
عنوان

از دست این مادرشوهر😔

691 بازدید | 41 پست

سلام.باردارم تو شش ماهم.یه دختر دو ساله هم دارم.دیروز باهاشون رفتم تا رنگ پارچه های مبلشون رو انتخاب کنم.خودشون دوست داشتن من برم منم با جون و دل رفتم.پنج ساعت هم کارمون طول کشید.ادامه..

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.

ادامه....

پست اول خارش نميذاره بقيشو بگم اه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بعدش گفتم من و دخترم رو رسوندن خونه بابام چون شب دعوت بودم. دوازده شب بعد شام من معده درد شدیدی گرفتم به حدی که درد میپیچید تو کمرم و نفس نمیتونستم بکشم.که رانیتیدین خوردم و گرم کردم خوب شدم خداروشکر.

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.
2740

مگه توپست اول جانمیشه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
بعدش گفتم من و دخترم رو رسوندن خونه بابام چون شب دعوت بودم. دوازده شب بعد شام من معده درد شدیدی گرفت ...

رانیتیدین تو بارداری اخه😕

یارو میخواست اسبشو حرص بده سوار خر میشد🤨حکایت خیلیاس😏
2706