2733
2734
عنوان

بچه های صف منتظران امیدوار خوشحال بیاین اینجا لطفا.......

| مشاهده متن کامل بحث + 414786 بازدید | 17948 پست
من واسه اینکه انتقال جنین داشته باشم باید آندومتر رحمم بالاتر از 9 باشه اما تو یکسال گذشته رو5-6 بوده واسه همین رفتم پیش دکتر میرابی تا با همیوپاتی آندوتر بره بالا دفعه اول که دارو خوردم از فرداش لک داشتم تا پری شدم دوباره 18 خرداد وقت دارو رفتم دارو خوردم اما 27 خردادپری نیومد دوباره18 رفتم دارو خوردم شاید پری بیا اما هنوز نیومده علائمم هم درد سینه که وحشتناکه -همش هم خوابم میاد . دست و پام هم خواب میره دکتر هم گفته 18 مرداد بیا
هرکس به زبانی صفت حمد توگوید ، بلبل به غزل خوانی و قمری به ترانه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها جون فردا میخوام برم مولودی امام حسن اونجا واسه همتون دعامی کنم ان شا الله که خدا تو این روزهایی که

درپیش داریم تو سرنوشت هممون نی نیای سالم قراربده شما هم منو از دعاهاتون بی نصیب نزارین که واقعا محتاجم

سایا جون من قبلا یه بار حاملگی خارج رحمی داشتم 4 سال پیش لوله سمت راستم بسته شده و سمت چپم درگیر . چند تا دکتر بهم گفتن فقط آی وی اف ........
یه بار اسفند 90 انتقال جنین داشتم اما نگرفت پارسال خردادبرداشت تخمک داشتم و تا حالا صبر کردم تا آندومتر بره بالا شوشو جونو مشکلی نداره شکره خدا همه دردام از 12 سال پیش با یه ترکیدن آپاندیس شروع شد و چسبندگی و......
هیییییییییییییییییییی
2742
رویا جون آره همیوپاتی حتمن واست جواب میده اگه تهرانی دکتر طیبه میرابی لیسانس ماماییه اما از اون دکترهای باهوشه ها یه عالمه مریض هم از شهرستان داره مطبش افسریه است اینم شماره تماسش:33156863
خیلی ها تو همین نی نی سایت رفتن پیشش و جواب گرفتن از ساعت 9 تا 9/30 صبح باید زنگ بزنی واسه وقت
رویا جون فردا حتمن واسم دعا کن که محتاجم اساسی بگو خدا یه نگا بنداز این پایین ببین هنوزم امیدوارم و چشمم دوخته شده به محبتت....بگو با همه سختی ها با همه این شرایط نا امید کننده .. من هنوزم امیدم به خودته فقط خودت بیا و تو این روزای مهمونیت مارو دست خالی از سر سفرت برنگردون یادت باشه رویا جون فردا دلم پیش توست
2738
هر کس سه مرتبه در بامداد و سه مرتبه در آخر روز این صلوات را بخواند؛
گناهانش آمرزیده شود؛
شادی او همیشه باشد؛
دعایش مستجاب گردد؛
روزیش فراخ شود؛
بر دشمن یاری یابد؛
و در بهشت از رفیقان محمد صلی الله علیه و آله باشد؛
و مسرور کند محمد و آل محمد علیه السلام را.

اللهم صل علی محمد و آل محمد فِی الاولین
و صلّ علی محمد و آل محمد فی الاخرین
وصلّ علی محمد وآل محمد فی المَلَاءِ الأَعلی
و صلّ علی محمد و آل محمد فی المُرسَلین
اللّهم اَعطِ محمد الوَسیلةَ و الشرفَ و الفضیلةَ و الدَرجةَ الکبیرةَ
اللّهم اِنی آمنتُ بِمحمدٍ و اله
و لم ارهُ فَلا تَحرِمنی یوم القیمةُ رؤیتهُ
و ارزُقنی صُحبتهُ و تَوَفَّنی علی ملَّتِهِ
وسِقنی مِن حَوضِهِ مَشرَبآً رَوِیاً سآئِقاً هَنیئاً لا اَظمَأُ بَعدَهُ اَبَداً اِنَّکَ علی کّلِ شَئٍ قدیر
اللهم کَما آمَنتُ بمحمدٍ صلی اللهُ علیه و آلهِ
و لم اَ رَهُ فَاَرِنی فی الجِنانِ وَجهَهُ
اللهم بَلِّغ روحَ محمدٍ عنّی تَحِیَةً کثیرةً و سلاما

در آخر دعا از همه عزیزان التماس دعا دارم
بچه ها شما کسی رو نمیشناسید که خیلی دیر فهمیده که بارداره؟؟؟همش دارم دلم و خوش میکنم که شاید بی بی چک ها نشون ندادن و.......
نمیدونم والا ..راستش همش تو فکروخیالم اون روزی و میبینم که رفتم آز دادم و تازه بعد چند وقت میفهمم مامان شدم یا اینقدر علائمم تابلو میشه که همه شک کنن و بگن خبریه؟؟؟؟هیچ وقت دوست نداشتم حس قشنگ مامان شدن رو توwc بفهمم .....
شاید واسه اینه که از بی بی چک بدم میاد و هر وقت مصرف کردم منفی شده
تابلو شدم که من از وقتی عقب انداختم سرم تو نی نی سایته تا امروز اما دیگه طاقت نیاوردم و ثبت نام کردم ... نترس عزیزم بدن من به کار مداوم با سیستم عادت داره :))) میدونی وقتی میام و مطالب و میخونم بیشتر امیدوار میشم شاید بیشتر توهم باشه اما شنیدی میگن بی خبری خوش خبری؟؟؟واسه همین آز نمیدم
نخند خانم خوشگله واسه من مهمه چون اتفاق ساده ای نیست . مامان شدن یه معجزه است نه واسه ما...برای همه زنها چرا نباید تو یه شرایط قشنگ این اتفاق بیافته؟؟؟؟؟؟ میدونم یه روز همونجوری که دوست دارم نینی خبر اومدنشو بهم میده
میدونی دفعه پیش یعنی همون 4 سال پیش فاصله فهمیدن اینکه مامان شدم تا خبر بد خارج رحمیش انقدر کوتاه بود که نگو فرصت ذوق کردن هم نداشتم همون روز فهمیدم خاله کوچیکم که 5 سال اختلاف سن داریم بارداره نی نی هامون همسن بودن الان دخترش 3 سالشه و من جای بچه نداشتم دوسش دارم و هر بار نگاش میکنم دلم آتیش میگیره .....
2706