2733
2739
عنوان

بچه های صف منتظران امیدوار خوشحال بیاین اینجا لطفا.......

| مشاهده متن کامل بحث + 414783 بازدید | 17948 پست

سلام خواهرهای گلم

دوستای قدیمی عزیزم

بچه ها من بعد از ۴ سال انتظار برای بچه دوم الان دو هفته است رفتم تو سیکل میکرو....

دوست داشتم خبر بدم اگر خوندین برام دعا کنید....

اسم تک تکتون رو یادمه با شرح حالش

عاشقتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رویا جون آره همیوپاتی حتمن واست جواب میده اگه تهرانی دکتر طیبه میرابی لیسانس ماماییه اما از اون دکتر ...

این دکتر میرابی اصلا خوب نیست.هرروز دارم خانم دکتر رو لعنت میکنم. الهی خیر نبینی😭مادرم دوساله پیش، پیش این خانم میرفت برای برگشت درمان روغن معده اش. این خانم یه چیزی مثل آب میداد مادرم میخورد.(مثلا داروی طب چینی بوده)بعد از اون مادرم دوساله دچار فیبروز ریه و زخم معده شده. صبح تا شب سرفه های شدید داره. خانم دکتر الهی خودت و مادرت هم به این درد دچار بشید لعنت بهت. سلامتی مادرمو از بین بردی. صبح تا شب فقط دارم لعنتت میکنم.
یه روزی هم حتما مسیرم به مطبت بخوره تو افسریه میام حضوری لعنتت کنم.

2731

من گزینه 6لیست هستم پری

بعد از شیش سال و نیم انتظار و انواع کارهای درهم برهم البته بجز آیوای و آی وی اف ک نوبت گرفته بودم برم تو سیکلش 

ولی خداروشکر قبلش با سه ماه اصلاح سبک و گیاهخواری و اووبوست و ول وومن و کوکیوتن برای خودم 

و همسرم اسپیمن دی اس  وَ وِلمن و کوکیوتن و تریبولوس خارجی 

جواب گرفتیم 

دوستان منتظر حتما اصلاح سبک از پیج bardari_floraانجام بدین رایگانه و کاملا موثر

الهی خیلی خیلی زود نتیجه بگیرید من به چند نفر گفتم و جواب گرفتن واقعا عالیه 

خدا همه نی نی هارم حفظ کنه باردارهام ب سلامتی به وقتش زایمان کنن 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

من تاپیکو گم کرده بودم الان شانسی از تو لایکا پیدا کردم 

من هر دو لولم مختصر هیدروسالپنکس داشت رحمم کج بود 

ب نظر خودم تخمکام کیفیت نداشت 

و اواخر انتظارمون هم تنبلی تخمدان تو سونو نشون میداد

شوهرمم تحرکش کم بود یکمقدار

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2738
من تاپیکو گم کرده بودم الان شانسی از تو لایکا پیدا کردم  من هر دو لولم مختصر هیدروسالپنکس داشت ...

سلام عزیزم باردار شدی؟منم با چسبندگی و انسداد هر دو لوله طبیعی باردار شدم اما سقط شد😓نگرانم که دیگه نشهههه خیلی سقط داغونم کرد خیییلی بچمم بزرگ بود بهش خیلی امید داشتم😭😭

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤