2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نترس جواب اولیه یه هفته ای میاد که نود درصد هم با جواب نهایی یکیه

به من گفتن۳ آذرمیادمن اون موقه۱۸هفتمم ردکردم😔وای خدامیترسم ازهمه رونده باشه...توروخدابرام دعاکنین بچم سالم باشه

به من گفتن۳ آذرمیادمن اون موقه۱۸هفتمم ردکردم😔وای خدامیترسم ازهمه رونده باشه...توروخدابرام دعاکنین ب ...

نگران نباش ایشالا سالمی 

منم آمینو دادم ولی میدونستم مشکلی نیست استرس به خودم راه ندادم 

جوابشم دیر نمیشه ۱۶ هفته اولین موقع آمینو دادنه

2740
به من گفتن۳ آذرمیادمن اون موقه۱۸هفتمم ردکردم😔وای خدامیترسم ازهمه رونده باشه...توروخدابرام دعاکنین ب ...

چه دیر واسه امینو‌ من تازه چهار سال پیش بود حواب فوری سه روزه بود و حواب اصلی هفت روزه کاری

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
خودتون ورخواست جواب فوری دادین؟من ازمایشه خون ازم نگرفتن شماگرفتن؟

بله عزیزم اون موقع چهارصد اضافه دادم برای جواب فوری

بعد با آزمایش خون جواب دادن

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺

البته من هیجده هفته بودم انحام دادم

2706