2733
2739
من بخارشوی کنوود دارم 2ساله که خریدم یعنی مال جهازمه. اما تا الان استفاده نکردم. دفترچه راهنماشم پیدا نمیکنم. کلا هم شوتم و اصلا بلد نیستم استفاده کنم.
بعد کلی بررسی کردن در مخزنشو باز کردم و آب ریختم توش و روشنش کردم و کلیدش به رنگ قرمز روشن شد.
حالا چقد باید صبر کنم تا کارمو باهاش شروع کنم؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
راستی 2بار فشار دادم دکمشو دیدم آب اومد بیرون نه بخار. بعد فک کردم باید بیشتر بصبرم. یعنی اون دکمه سبز بشه بعد استفاده کنم؟
و این 2 بار که خرابکاری کردم دستگاهمو خراب نکنه یوقت؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی نیست کمکم کنه. لطفا لطفاااا
2742
مرسی نیلی جونم. نکات ایمنی خاصی داره بهم بگی گلم؟
نه خراب نشده
باید صبر کنی تا ابش داغ شه
در ضمن یکبار توی سینک بگیر ببین بخار شده یا نه
البته با اینکه مارک معتبریه ولی من زیاد ازش راضی نیستم بنظرم زیادی همه جار رو خیس میکنه
من هرروز بیشتر عاشقت میشم ....پسرم
مگه بقیه بخارشوها اونجوری نیستن؟ یعنی اونیکیا زیاد خیس نمیکنن؟
باید یه پارچه هم با خودم داشته باشم که پاک کنم دیگه آبشو نه؟
2740
وقتی ابش تموم شد زود درش رو باز نکن بزار چنند دقیقه بمونه خنک شه اگه بلافاصله بازش کنی ممکنه دستت بسوزه
دستت رو هیچوقت جلوی لوله بخارش نبر به شدت میسوزونه در حالیکه اصلا به نظر نمیاد
روی یخچال و گاز لعابی نکش من اینکارو کردم همش تبله کرد و پوسته شد
روی فرش و مبل چجوری بگیرم؟ یعنی با کدوم وسیلش؟ خوب تمیز میکنه یا اونارم خیلی خیس میکنه؟
وای مرسی گلم خوب شد گفتی وگرنه بقیه وسایلمو به جای تمیزکاری از رنگ و رو مینداختم
روی میز شیشه ای نکش ممکنه بشکنه
شیشه ها رو هم همینطور زمانیکه هوا سرده و دمای داخل و خارج خونه خیلی متفاوته ممکنه شیشه بشکنه (شیشه کمد پسرم شکست)
2706