2733
2734
عنوان

خانومایی که بخارشوی کنوود دارن میشه یه لحظه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 20 پست
نیلی جون ظاهرا تو هم خیلی خرابکاری کردیا
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی دوستای گلم که راهنماییم کردین. هنوز چراغ قرمزش خاموش نشده پس باید منتظر باشم که خاموش بشه بعد.
بعد از اینکه آبش تموم شد از برق دربیارم چند دقیقا بزارم بمونه و بعد درشو باز کنم دوباره آب بریزم یا بعد باز کردن درش بازم باید یکم صبرکنم؟
تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتدو نطفه ی جان نمیگیرد. برای سلامتی همه نی نی ها.. ... ...اللهم صل علی محمد وآل محمد.........
2731
واقعا ازتون ممنونم بازم اگه سوالی داشتم میام میپرسم
مرسییییییی
برای شیشه یه سر مخصوص داره که باید با همون بکشی روی شیشه اما توی کاتالوگش هم نوشته که درفصل سرما اینکارو نکنید ،بعدش هم باید با یه دستمال خشکش کنی
البته برای من به شدت ازش آب میریزه و از این حالتش خوشم نمیاد ،نمیدونم برای شماها هم وقت پاک کردن شیشه همینطوری میشه؟
من هرروز بیشتر عاشقت میشم ....پسرم