2733
2739
عنوان

بچه ها راهی برای باز شدن بخت هست؟

1194 بازدید | 63 پست

من یه دوست ۳۰ ساله دارم که از نظر تیپ و قیافه و هیکل واقعا خوبه‌. تحصیلکرده اس و کار میکنه و خانواده خوبی هم داره ولی نمیدونم چرا مورد خوبی برای ازدواج براش پیش نمیاد. این روزا واقعا میبینم که غمگین و خسته اس. کسی راهکاری داره؟ خیلی دلم میخواد کمکش کنم چون واقعا دوسش دارم.

خدای بینظیرم، شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازین دختر و پسرهای خوب 

زیاده توی جامعه.....

منتها 

مشکل  بستن بخت نیست 

آینده مبهم و  تامین هزینه ها و مسئولیت پذیری و بیکاری و ... ست ک باعث میشه بترسن از ازدواج 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

یه جا خوندم؛ خوندن نمازشب و نماز جعفر طیار تاثیر داره 

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
الان میان میگن ماها ک ازدواج کردیم کجا رو گرفتیم تروخدا نظر منفی ندینا حالم بد شد از بس کفتین

نه واقعا نمیشه اینجوری قضاوت کرد. من خودم ده ساله ازدواج کردم و یه دختر ۵ ساله دارم کلی هم بالا پایین داشته زندگیم و هنوزم داره

خدای بینظیرم، شکرت

2738

نمیدونم والا ولی یه بار یه زنه ک کارش این چیزا بود واسه یکی گفته بود سنگینی اوفتاده روت میری یه صابون میدی مرده شور خونه بعد باون صابون مرده میشورن بعد تو میای بدن خودتو میشوری باهاش بختت باز میشه 

برای چراغ همسایه ات نور ارزو کن🌟بی شک حوالیت روشن تر خواهد شد. 
اينها خرافاته ولي معاشرتهاش رو بيشتر كنه. كلاسهاي مختلط مختلف و ...

بسیار اجتماعیه و معاشرتش زیاد بود ولی یه جورایی دیگه بریده و کمتر شرکت میکنه تو این جور مجامع

خدای بینظیرم، شکرت

2706