2733
2734

دوستان منم از کار اخراج شدم

شبیه به حالت استارتر دیه دلم نمیاد شکایت کنم 

یه سفته پونصد میلیونی هم دادم اونم برا حقوق ۳ تومن!!! بدون بیمه و عیدی و فلان ....

سفته مو ندادن با تیپا هم انداختن بیرون ! 

حالا من برم شکایت کنم طرف باید ۱۰۰ میلیون به خودم بده!! تقریبا ۳۰ میلیون هم بیمه م میشه، بعد از طرف بیمه هم جریمه میشه

در کل ۲۰۰ میلیون براش آب میخوره اما من هم دلم به خودم میسوزه که عمر و جونمو گذاشتم هم دلم نمیاد طرف جریمه شه!! توضیح میدم شمام نظرتونو بگید

که مطمئن شم شکایت کردنم کار درستیه نمیخوام پولی که ازش میگیرم اشکال داشته باشه !

دوسال بود جایی کار میکردم کلی کار ازم کشیدن دیگه حتی نظافت اون محل انداخته بودن گردن من نگید چرا موندی توضیحش زیاده خلاصه یه روز من حالم بد بود دیر رفتم سر کار  حتی کلی توضیح دادم چه مشکلی برام پیش اومده ولی قبول نکردن و خلاصه یه روز رفتم دیدم بدون اینکه به من بگن یه نفر دیگه اوردن گذاشتن سر جای من اون لحظه حس کردم با لگد  انداختنم بیرون چون پیش چن نفرم ضایع شدم 

کلی زحمت کشیده بودم اونجا حتی غذایی که خورده بودن ریخته بود زمین به من میگفتن پاک کن میگفتن اگر پاک نکنی میگن ببین فلانی چقدر بی سلیقه س 😐😐😐 منم تو دلم میگفتم مگه وظیفه منه که به من بگن چقدربی سلیقه س

رسما کلفت شده بودم اونجا حالا محیط رو تمیز میکردم اشکال نداشت اما دیگه دوست نداشتم غذایی که خورده بودن و من تمیز کنم! 

حالا من میگم برم شکایت کنم حداقل پول نظافتو بگیرم الان یه کارگر خدماتی خیلی حقوقش بیشتر از منه ۶ ساعت میرفتم هم منشی بودم هم خدمات ۳ تومن حقوق خالی ،  تازه از کارکنان اونجا میگفت فلان جارو تمیز کن که بعدا از فلانی حرف نشنوی منظورش خودش بود اما مینداخت گردن بقیه

شکایت کن وگرنه عصبانی میشم😡

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از اون دسته آدمایی هستی که جلو صورتت حقتو قشنگ پایمال میکنن و جیکت در نمیاد... تو رو خدا تو سری خور نباش حقتو بگیر اونا فهمیدن ساده ایی دارن اذیتت میکنن، واییی اعصابم ریخت بهم تو رو خدا اینقدر ساده لوح نباش زرنگ باش دختر

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂

به عنوان کسی که ۶ سال بدون بیمه و حقوق منصفانه کار کرده و همه گفتن برای بیمه شکایت کن و من نکردم، میگم شکایت کن ولی اگر میدونی در آمدش به اندازه ای نبوده که بیمه کنه یا حقوق بیشر بده با مبلغ کمتر از اونی که قانون گفته باهاش توافق کن

اگر همه ما یاد می‌گرفتیم بدون مزایایی که حقمونه و بیمه سر کار نریم بعضی از این کارفرماها اینقدر گردنشون کلفت نمیشد، چون میدونن ما نریم خیلیا هستن با این شرایط برن 

از اون دسته آدمایی هستی که جلو صورتت حقتو قشنگ پایمال میکنن و جیکت در نمیاد... تو رو خدا تو سری خور ...

اره هستم اما نمیخوام باشم اما از طرف دیگه میگم این دنیا دو روزه اگر ببخشم بهتر نیست تا طرف یه عمر ازم کینه داشته باشه مخصوصا شهرمونم کوچیکه همدیگرو می بینیم بیرون اشنام هست ، به نظرت من اشتباه فک میکنم ؟ فردا میخوام برم پیش وکیل میخوام  مطمئن شم و قوت قلب بدین بهم که کارم درسته

🫤

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
اره هستم اما نمیخوام باشم اما از طرف دیگه میگم این دنیا دو روزه اگر ببخشم بهتر نیست تا طرف یه عمر از ...

اون باید فکر کنه دنیا کوچیکه و این عوضی بازی هارو در نیاره و از کار بیرونت نکنه تو که کاری نکردی از چی میترسی؟ از گرفتن حقت؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو یه تاپیک جرت دادم و تو تاپیک دیگه باهات خوب بودم بدون اسم کاربری ها یادم نمی‌مونه وگرنه من هنوز ازت بدم میاد🙂
اون باید فکر کنه دنیا کوچیکه و این عوضی بازی هارو در نیاره و از کار بیرونت نکنه تو که کاری نکردی از ...

نه فقط یه مشکلی دارم که آشنای صابکار آشنای منم هست اینا با من خیلی خوب بودن مهربون بودن احترام میزاشتن زنگ زد گفت بیخیال شو بسپر به خدا 

اون باید فکر کنه دنیا کوچیکه و این عوضی بازی هارو در نیاره و از کار بیرونت نکنه تو که کاری نکردی از ...

سر این آشنا دودلم چون ناخواگاه اونام درگیر میشن چون اونا معرفی کرده بودن منو 

2706