2737
2734
عنوان

سشتن پسر سه ماهه بعد تعويض پوشك

1294 بازدید | 131 پست

سلام 

من پسرم نوزاد كه بود چندبار تو روشويي شستمش اما ترسيدم بيفته از اون به بعد فقط با دستمال مرطوب پاك ميكنم. همسرم كه بياد ساعت ٧ شب از اون به بعد هر بار اون ميشوره. عذاب وجدان دارم كه من تو روز نميشورمش. امروز بردم بشورمش اصلا بلد نبودم بدتر كثيف كاري شد. 

راهنماييم كنين لطفاااا

من هر بار پسرمو میشورم. چه جیش خالی باشه چه پی پی.

مادرشوهرم می گفت با دستمال پاک کن بچه سرما می خوره اما من دلم راضی نمیشه و می ترسم با دستمال مرطوب بچه قارچی چیزی بگیره و قرمز شه

پسرم تاج سرم.کاربر قدیمیم به لطف نی نی یار قطع شدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان بچه سه ماهه که کوشولویه 😍😍😍😍

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
2731

اول یه پارچه یا یه حوله بنداز روشونه راستت اگر راست دست هستی بچه رو به شکم بخوابون رو دست چپ و باسنش رو بگیر زیر شیر باآب خالی یا مایع کفی کن بعد اب بکش و اون حوله رو بنداز روش بیا بیرون خشکش کن وبعوشم پوشک

خدایا شکرت
2738
من هر بار پسرمو میشورم. چه جیش خالی باشه چه پی پی. مادرشوهرم می گفت با دستمال پاک کن بچه سرما می خو ...

روزی چندبار میشوریش؟؟

من روزی ۴ ، ۵ بار میشورمش ۳ ، ۴ بارم با دستمال مرطوب پاک میکنم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

تو ظرفشویی؟؟؟؟؟؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

باید شیر دستشویی بلند باشه وگرنه شلوارت رو درآر ببر توالت با شلنگ بشورش چندک بشین سینه اش رو بذار روی پات فاصله زانو و ران صورتش بیرون که راحت نفس بکشه بعد با شلنگ قشنگ بشور اگر روشویی بزرگه و شیرش بالا است راحت تری تا شلنگ

اول یه پارچه یا یه حوله بنداز روشونه راستت اگر راست دست هستی بچه رو به شکم بخوابون رو دست چپ و باسنش ...

منم اینجوری میشورم دخترم‌ رو 

2706