2752
2734
عنوان

سشتن پسر سه ماهه بعد تعويض پوشك

| مشاهده متن کامل بحث + 1294 بازدید | 131 پست

نترس محکم بگیرش بشور از جلو بشور 

که از جلو اب بره به عقب تا عفونت ادراری هم نگیره

گناه داره

بخدا من خیلی تنبل بودم خونه بابام فقط بخور و بخواب بودم

ولی بچه ام از دوماه و خورده ای تنها میبردمش حمام

دوست عزیز لطفا خودت رو جمع و جور کن شما مادری 

لابد بعد هم که غذا خور شد میگی میترسم بپره تو گلوش غذا نمیدم

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
الان روزی ۸ بار پوشکشو عوض می کنم. هر بار میشورم. پی پی هم هر یک روز درمیون داره. مواقع دیگه فقط جیش ...

چند وقتشه؟؟

دختر من دوماه و نیمه اس روزی ۴ ، ۵ بار پیپی میکنه که هردفعه میشورمش ولی ادرار رو گاهی اوقات با دستمال پاک مرطوب میکنم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها لطفا تو ظریشویی نشورید تو اون سینک ظرف میشورید میوه سبزی میشورید مریض میشید اون مهمون بدبخت از همه ما بی خبر شاید بد دل باشه بعد حق الناسش گردن شماست .ببخشید اگقدر رک گفتم

من تو حمامم روشویی دارم به خاطر فرنگی. اول چراغ حمامو روشن می کنم و آبم فشارشو تنظیم می کنم بعد اگه حیش خالی باشه پوشکو تو اتاق باز می کنم اگه پیپی کرده باشه تو حمام. بچه رو با دست چپ میگیرم و با دست راست میشورم. دستمالشو دور گردنمه برمی دارم میپیچم دورش . حمامم بقل اتاق بچمه

پسرم تاج سرم.کاربر قدیمیم به لطف نی نی یار قطع شدم

اگه از دستت لیز میخوره،به هیچ عنوان نشور چرا به خودت استرس وارد میکنی، فقط از دستمال مرطوب استفاده کن، تمیز میشه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
باید شیر دستشویی بلند باشه وگرنه شلوارت رو درآر ببر توالت با شلنگ بشورش چندک بشین سینه اش رو بذار رو ...

وای خیلی وحشتناکه بچه لیز بخوره از دستش بیوفته تو کاسه توالت😵😵😵😵😖

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
2706