2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واهههههههههههههههه من نمی دونم چرا میخواین ندیده جنس بخرین . اینهمه لباس های خوشگل می تونید با چشم از نزدیک ببینید جنسشو لمس کنید و بعد بخرید . چرا میخواین اینترنتی خرید کنید ؟؟؟؟ کلاس داره یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
نفس جان مگه تو یه ماه چند بار میخوای لباس بخری ؟؟؟؟نمی تونی بچتم ببری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من شخصا اصلا برام قابل قبول نیست که چیزی را که انواع و اقسامش فراوون با جنس های مختلف و رنگهای مختلف و قیمتهای مختلف !!!!!! تو بازار هست را از یه سایت بگیرم . خرید اینترنتی فقط به درد وقتی میخوره که یه چیزی را که میخوای تو بازار حداقل شهر خودت پیدا نکنی و کمیاب باشه .
من خودم با اینکه مامانم هم توی همین شهره ولی بچم زیادی نق نقو هست و اکثر اوقات برای اینجور خریدا با خودمون می بریمش .
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
V-p-n و –s-o-c-k-s با سرعت و قیمت عالی:
قیمت s-o-c-k-s:
1ماه:3000 تومان
2ماه:4500 تومان
3ماه:6500 تومان
6ماه:12000 تومان
قیمت –v-p-n:
1ماه:2000 تومان
2ماه:3500 تومان
3ماه:5000 تومان
6ماه:9000 تومان
Yahoo messanger:niyayesh.mostafavi@yahoo.com