2733
2739

وای کدوم احمقیہ اھدا میکنہ آخہ چطور دلش رضا میدہ بچش دست کسی دیگ باشہ......یا اون طرف چجور میتونہ قبول کنہ؟ کار خیلی سختیہ من ک ن میتونم اھدا کنم ن میتونم از کس دیگ ای رو قبول کنم

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
وای کدوم احمقیہ اھدا میکنہ آخہ چطور دلش رضا میدہ بچش دست کسی دیگ باشہ......یا اون طرف چجور میتونہ قب ...

خیلیا اینکارو میکنن هم اهدا کننده هست هم گیرنده ...خیلیا که بچه دار نمیشن اینکارو انجام میدن.یکی از اشناهای ما میخواد جنین بگیره مراحلشو خواستم بدونم ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیا اینکارو میکنن هم اهدا کننده هست هم گیرنده ...خیلیا که بچه دار نمیشن اینکارو انجام میدن.یکی از ...

یه آگهی امروز دیدم درمورد اهدا جنین برات میفرستم شاید بدردتون خورد

2742

┅─═ঊঈ💓donya💓️ঊঈ═─┅:

اهدا تخمک به زوج های جوان

تعیین جنسیت

اهدا جنینن  به زوج نابارور

رحم جایگزین (اجاره)

بصورت. قانونی. شرعی. محضری

تحت نظر پزشکان متخصصIvf وزنان وزایمان

درتمام ایران -۰۹۱۰۸۴۸۴۳۸۸

خیلیا اینکارو میکنن هم اهدا کننده هست هم گیرنده ...خیلیا که بچه دار نمیشن اینکارو انجام میدن.یکی از ...

آرہ اینو ک میدونم خیلیا گیرندہ اند خیلیام اھدا کنندہ.....

اما واقعا کار سختیہ......خدا کنہ ب حق پنج تن ھمہ بچہ دار بشن ک نخوان اھدایی قبول کنند.....اون نامردایی ھم ک بچہ میارن و میفروشنم بچہ دار نشن اصن ولم کنید اعصابم بدجور ریخت بھم وای آب قند بدین بھم

آرہ اینو ک میدونم خیلیا گیرندہ اند خیلیام اھدا کنندہ..... اما واقعا کار سختیہ......خدا کنہ ب حق پنج ...

اره خب واقعا سخته بچه ات رو بدی به کسی ولی خب اونی هم که بچه دار نمیشن گناه دارن خیلی زنها دوست دارن مادر بشن بچه تو شکمشون رشد کنه 

2740
اره خب واقعا سخته بچه ات رو بدی به کسی ولی خب اونی هم که بچه دار نمیشن گناه دارن خیلی زنها دوست دارن ...

آرہ من ب اونایی ک گیرندہ اند حق میدم اما ب اھدا کنندہ ھا ن........ایشاللہ ب حق پنج تن ھرکی بچہ ندارہ بچہ دار بشہ

آرہ من ب اونایی ک گیرندہ اند حق میدم اما ب اھدا کنندہ ھا ن........ایشاللہ ب حق پنج تن ھرکی بچہ ندارہ ...

آره خیلی بده ندونی به کی میدی همسایه دوستم دوقلو کاشته خیلی هم فقیرن با وامهای کمیته امداد وقرض وقوله مرده هم میره تو باغا کارمیکنه خودشون غذا ندارن بخورن دلم میسوزه برا این دوتا طفل معصوم وآیندشون

سلام و خسته نباشید. من دانشجوی روانشناسی هستم و پایان نامم راجع به مشکلات ناباروری هست . این پرسشنامه برا کسانی هست که بعد از یک سال تلاش هنوز بچه ندارن یا بچه دارن ولی برای بچه دوم هنوز موفق به بارداری نشدن.میخواستم ازتون خواهش کنم اگر شرایطشو دارید لینک پرسشنامه رو بهتون بدم که برام پر کنید.واگر کسانی رو می شناسید که همین مشکل رو دارند برای اونها هم بفرستید لطفا    

https://goo.gl/forms/EPhTsXOHoJZe0cq43https://goo.gl/forms/EPhTsXOHoJZe0cq43

آره خیلی بده ندونی به کی میدی همسایه دوستم دوقلو کاشته خیلی هم فقیرن با وامهای کمیته امداد وقرض وقول ...

خدا ب حق علی کمک شون کنہ با این وضع اقتصادی کشور

2706