2733
2734

منم چون باشوهرم اختلاف دارم و سردم ازش پریروز اومدم خونشون،تو این سه روز مدام با پدرم دعوا داشتن سرپول،تاحدودی حق داره،پدرم بیفکر و بیخیاله،مثلا اگ دوملیون توکارتش باشه دیگه سرکار نمیره تا تموم بشه پولش بعد میگرده دنبال کار،هیچ پیشرفتی نکردن تاالان،وسایل خونشون همه خراب و داغون،من بچه بودم نه طلا داشتم،نه لباس نو،یادمه همیشه هشتمون گرو نه بود و هرچی میخاستیم میگفتن بعدا بعدا و هیچوقت نگرفتن،بعد مادرم عید خونه تکونی کرده حالا میگه میخام خونمو بشورم و فلان،گفتم مامان حالا بچه ها منم میان تو دست وپات  مریض میشن،هروز میگه بیاید بعد خونه رو میکنن جهنم!وقتی هم میخام برم خونم نمیزاره هی میگه بمون،بخام برم خونه خودمم شوهرم باهام اونجوره،دیگه نمیدونم چکارکنم😔شوهرم عین دیواره شام میخوره میخوابه صبح میره بیرون نمیادتاشب و هروز این روزمرگی ماست،بهش اعتراض میکنم دوتافحش میده و میره خونه پدرش،هیچ حرفی نمیزنه بامن ولی تمام کارا منو میره به مادرش میگه علنا بهم نمیگه دوستت ندارم ولی کاملا مشخصه منو نمیخواد،نمیدونم خدا چرا منو آفریدوقتی هیچ شانسی ندارم

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

به شوهرم زنگ میزنم میگم سلام خوبی؟میگه کارتو بگو،بعدم میگه خب کاردارم قط کن دیگه،یعنی خیلی سرد و عصبی جوابمو میده

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دنبال کار بگرد مستقل شو شاید شوهرت ب خودش بیاد

نمیزاره،دخترم 2سالش نشده کجابزارمش

من تا حدودی شبیه تو ام

چکارمیکنی با تنهایی و بی کسی؟؟من متاهلم ولی خیلی تنهام،شوهر عوضیم اومد بامن عروسی  کرد ازهمه دوستام بریدم،خودشم دوستم نشد و چه بسا عین دشمن بام رفتارمیکنه

نمیزاره،دخترم 2سالش نشده کجابزارمش

اره بی معرفتا نمیزارن 

منم یا خوابه یا سرکاره جاییم برم غر میزنه هرچند من میخام برم دنبال درس و کار هرچقدرم بخاد مانع بشه دیگه نمیزارم

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱
اره بی معرفتا نمیزارن  منم یا خوابه یا سرکاره جاییم برم غر میزنه هرچند من میخام برم دنبال درس ...

من خستم از این وضعیت

چکارمیکنی با تنهایی و بی کسی؟؟من متاهلم ولی خیلی تنهام،شوهر عوضیم اومد بامن عروسی  کرد ازهمه دو ...

شوهر من با همه حرف میزنه و تعریف و توضیح جز من،،فقط تو رابطه مهربون و پر حرف😐

خونه پدرمم همیشه مامانم با بابلم بحث الکی میکنن،،مخصوصا واسه پول،،،

کاربر 97
شوهر من با همه حرف میزنه و تعریف و توضیح جز من،،فقط تو رابطه مهربون و پر حرف😐 خونه پدرمم همیشه ...

مااین وسط سوختیم😔شوهرمن تورابطه هم ساکته