2752
2734
عنوان

ی کاربر دروغگو دیگه پیدا کردم تو نی نی سایت😑😑😑😑 اسکرین میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7262 بازدید | 289 پست
کجا؟یادم نمیاددد دختر کی بوده؟

نمیخوام صداتو بشنومممممممممممم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخوام صداتو بشنومممممممممممم

کوچولو🤏🏻

من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)
2731

استاتر منم یکی و میشناسم مرتب دروغ میگه ولی حوصله‌ی تاپیک زدن ندارم😂

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

من این کاربر رو میشناسم یه کاربر بسیار بد دهن و بیشعور که به نینی سایتیا فحاشی کرده بود چند نفر در موردش تاپیک زدن

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

من چی بگم؟  تا دیدگاه خودم گفتم نسبت به یه عکس خیلی باهم بد حرف زدن گفتم دکترت کجا رفتی برا ژل گفتن کاری نکردیم خوب بگو منم می‌خوام مثل تو گونه داشته باشم اسکیرین بی ادبی ک کرد براتون بزارم ؟ تازه میگفت ۲۴ هست درصورتیکه که حداقل ۳۰ میزدن