2737
2734
عنوان

تب واکسن چهارماهگی بیاید توروخدا

23082 بازدید | 23 پست

مامانا دخترم تبشو که انداره میگیرم تا ۳۷.۹ رفت استامینوفن دادم اومد رو ۳۷.۵ الان ثابت مونده کم نمیشه اینم تب حساب میشه؟ بدنشم کمی داغه و خوابیده لطفا راهنمایی کنین تا استامینوفنشم یه ساعت مونده

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تب که داره

استا رو هر ۴ساعت بده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731

تت وقتی تب داره و بالای ۳۸ رفت چهارساعتی

وگرنه شش ساعتی استامینفن بده...

تبش زیاد نیست که الان... فقط بیدار باش که بیشتر نشه

پاهاشو با روسری آروم ببند که تکون نده دردش بگیره...

وقتی خوابه معلومه خوبه

دوس جونا لطفا برای سلامتی مامانم صلوات بفرستین...ممنونم😔😔

امشب هر٤ساعت بهش استامينوفن بده دختر منم سرواكسن چهارماهگيش فقط تب كرد نگران نباش مرتب پاشويه كن تا صبح تبش مياد پايين

آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️
2740
نه عزيزم ٣٧/٥ نرماله .ولي از تب سنج مطمئني؟! چرا هنوز داغه بدنش؟!

خیلی نه کمی داغه اره از این جیوه ای هس

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
تت وقتی تب داره و بالای ۳۸ رفت چهارساعتی وگرنه شش ساعتی استامینفن بده... تبش زیاد نیست که الان. ...

پاهاش اصلا اذیتی ندارن راحت تکون میده راحتم خوابیده ولی درجه تبش ثابت مونده نمیاد پایین

پاهاش اصلا اذیتی ندارن راحت تکون میده راحتم خوابیده ولی درجه تبش ثابت مونده نمیاد پایین

زیر ۳۸ خطرناک نیست.. نگران نباش

همون قطره شو سر ساعت بده

دوس جونا لطفا برای سلامتی مامانم صلوات بفرستین...ممنونم😔😔
تا ٣٧/٦ تب محسوب نميشه عزيزم

عزیزم دختر ایشون ۴ماهشه و تو این سن از ٣٧،۵رو تب حساب میکنن.تب خفیف

یه بارم نزدیک ٣٨رفته

هر ۴ساعت استا بدن هیچ مشکلی پیش نمیاد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
عزیزم دختر ایشون ۴ماهشه و تو این سن از ٣٧،۵رو تب حساب میکنن.تب خفیف یه بارم نزدیک ٣٨رفته هر ۴ ...

خوب نميدونم ايران چجوريه دختر من ٣٧/٨ بود بيمارستان گفت تب محسوب نميشه . از ٣٨/٥ تب مهمه ، حتي ٣٨ درجه هم باشه بچه شير بخوره و بازي كنه فقط پاشويه دادن داره . 

اينو به ما گفتن . ولي ايشون دارو رو بدن !!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2706