2752
2734
عنوان

تب واکسن چهارماهگی بیاید توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 23086 بازدید | 23 پست
خوب نميدونم ايران چجوريه دختر من ٣٧/٨ بود بيمارستان گفت تب محسوب نميشه . از ٣٨/٥ تب مهمه ، حتي ٣٨ در ...

همه اینا بستگی به سن داره

٣٨،۵که دیگه تب بالا محسوب میشه و خدا نکرده خطر تشنج هست

دختر من دمای بدنش موقع واکسنش ٣٧،۴بود

جز ١٨ماهگیکه خیلی سخت بود

اما موقع تب ویروسی تا٣٩،٢هم میرفت

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
جیوه ایا زیاد جالب نیس کاش دیجیتالی میگرفتی که تا همیشه بدردت میخورد و بهتره

دیجیتالی ام دارم هردوش مثل هم نشون میده گلم

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون از راهنماییتاون ببخشید تک تک جواب نمیدم دارم دخترم رو پامه دارم پاشویش میکنم یکم

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
2731
همه اینا بستگی به سن داره ٣٨،۵که دیگه تب بالا محسوب میشه و خدا نکرده خطر تشنج هست دختر من دمای بدن ...

عزيزم اينا كه ميگيد نظرتون و محترمه ولي تب تا ٣٨/٥ و تا زماني كه بچه با مشكل بلع مواجه نشه مهم نيست .

تب ٣٨ درجه رو پاشوويه ميندازه ولي خوب مردم ما به دارو عادت دارن . مثل بالا آوردن نوزاد كه اسم رفلاكس گزاشتن و دارو ميدن سريع ولي خوب خارج از ايران اينطور نيست .

بازم من نظرم رو بر اساس اطلاعات خودم دادم . موفق باشيد

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

[QUOTE=67054291]ممنون از راهنماییتاون ببخشید تک تک جواب نمیدم دارم دخترم رو پامه دارم پاشویش میکنم یکم[/QUOTEزیاد پاشویه نکن

لرز میکنه

نگران نباش فقط مراقب باش بالاتر نره

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

[QUOTE=67054504]۳۷.۶ شده تا سه بالا نره خوب میشه خدا[/QUOT

نگران نباش

تا سه چک کن

استا رو بده

دو باره نزدیک ۴ساعتش شد چک کن

تب بالا نیست که بترسی گلم

تب طبیعی واکسنه

واکنش طبیعی به واکسنه و خیلی هم خوبه

[QUOTE=67054291]ممنون از راهنماییتاون ببخشید تک تک جواب نمیدم دارم دخترم رو پامه دارم پاشویش میکنم ی ...

باشه گلم ۳۷.۶ شده نگرانم بره بالا واسه اون تا سه برسه استامینوفن بدم خوب میشه ای خدا

[QUOTE=67054504]۳۷.۶ شده تا سه بالا نره خوب میشه خدا[/QUOT نگران نباش تا سه چک کن استا رو بده دو ...

باشه گلم ممنونم همینکارو میکنم