2737
2739
عنوان

اولين مسواک بچه هاتون

5741 بازدید | 24 پست

وقتى اولين مسواک رو براى بچه تون خريديد چند سالش يا چند ماهش بود؟ خودش مسواک ميزد يا شما کمکش ميکرديد؟ مسواک انگشتى هم استفاده کرديد؟

ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مسواک انگشتی رو خیلی کم،، چون اجازه نمیداد،، زیر دو سال که بود،، بیشتر یه دستمال مخصوص داشت که اونو خیس میکردم دندوناشو دستمال میکشیدم،، از 2 سالگی مسواک خالی زدم،، بعدم با خمیر دندون شروع کردم،، الان 2 سال و 1 ماهشه،، اخیرا دوست داره خودش بزنه،، اجازه نمیده به من 

2740
مسواک انگشتی چیه ؟ من تقزیبا از دوسالگی خریدم براش ولی متاسفانه قورت میده و متوجه نمیشه تف کنه

من یه لیوان آب میذارم کنارش،، بلافاصله آب میخوره میریزه بیرون،، خودم بارها اینکارو کردم تا یاد گرفت،، البته گاهی هم آب و کف و قورت میده

سلام مامانا دندونای دخترم یه مقدار  سیاه شده با وجود زدن مسواک میخوام ببرم دخدونپزشکی نمی‌دونم ...

متاسفانه دندانپزشک کودکان نميشناسم

ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ
2706