2733
2734
عنوان

اولين مسواک بچه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 5741 بازدید | 24 پست
من سر کار میرفتم شوهرم زیاد میبردش خونه مادرش اینا... مامانشم چپ و راست راه میرفت قند میذاشت دهنش.. ...

آره فک میکنن چیزه خیلی خوبیه،، من خودم چایی رو بدون قند و نبات میدم بش،، اما وقتی میرم خونه مامانم،، چایی با 3 تا قند گنده میده بش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب فکر ميکردم فقط اطرافيان من قند ميدن به بچه, البته من اصلا اجازه نميدم ولى بچه هاى ديگه رو ديدم مدام بهشون قند و شکر ميدن

ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ
چه جالب فکر ميکردم فقط اطرافيان من قند ميدن به بچه, البته من اصلا اجازه نميدم ولى بچه هاى ديگه رو دي ...

همین که بچه چند دقیقه میخوره ساکت میشه براشون خوبه دیگه . هرچی هم میگی دندونش خراب میشه میگن عیب نداره میفته!!! من دیگه حرفی ندارم😑

2731

از ۶ ماهگی مسواک انگشتی میزدم شبها. از حدود ۱۱ ماهگی که که ۸ تا دندون داشت مسواک خالی با آب میزدم به اضافه جی سی ژل که خوراکی هست. از ۱۶ ماهگی مسواک با خمیردندون. الانم که تازه دو ساله شده باز من براش میزنم البته نمیزاره و میخواد خودش بزنه. بعد میدم دستش خودشم مسواک بزنه البته کامل نمیتونه واسه همین خودم اول میزنم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
کسی بچشو نبرده دندانپزشکی آیا؟؟

سلام دو تا دندانپزشک کودک میشناسم واقعا خوبن اولیش  دکتر سارا مجلل دومی که از  دکتر سارا مجلل هم بهتره و خود  دکترسارا مجلل پسر من بهش معرفی کرد دکتر مهکامه میرکریمی هست البته هر دو تقریبا مرکز شهر هستن شرق نیستن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

اولین مسواک حدود 7 یا 8 ماهگی مسواک انگشتی بود بعد وقتی یک سالش شد مسواک کوچک با یک نخود خمیردندان کودک  کم کم باید یاد بیگره تف کنه خمیر دادن و قورت نده این باید مراقب باشی یادمه دکتر گفتش تا حدود 9 سالگی باید ما بزنیم  چون بچه هستن سرسری میزنن و تا 12 سالگی باید نظارت کنیم رو مسواک زدنشون اگه از یک سالگی دندانپزشک ببری هر 6 ماه خوبه و اینکه هر 6 ماه فلوراید تراپی میکنه و بعدا که بزرگتر شد و دندان دائمی در اورد  شیارپوش انجام میده..........

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام مامانا دندونای دخترم یه مقدار  سیاه شده با وجود زدن مسواک میخوام ببرم دخدونپزشکی نمی‌دونم ...

دکتر سارا مجلل ادرسش خ ولیعصر ابتدای مطهری کوچه منصور (جنب هتل بزرگ تهران) روبروی درب اورژانس بیمارستان طوس پلاک 27(96 قدیم)طبقه اول  تلفن  88480190 8848197 

دکتر مهکامه میرکریمی که الان خودم از سال 93 دارم بچه ام میبرم پیشش این ادرسشه خ ولیعصر پایین تر از میدان ونک خیابان 14 گاندی پلاک 11 طبقه سوم تلفن 88663752 88673448 

با سلام

مسواک نرم G.U.M مخصوص کودکان 7 تا 9 سال با الیاف نرم و مناسب گزینه خوبی برای بچه ها است. گردن دسته این مسواک به گونه ای طراحی شده است که کودک می تواند به راحتی دندان های عقبی خود را نیز مسواک کند.

پسر من اصلا نمیزاره براش بزنم.۲ ساله

بهداشت بمن گفت تا سه سالگی هیچ خمیردندونی به دندوناش نزن فقط مسواک خالی بده دستش خودش بزنه رو دندوناش

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.