2737
2734

کلینیک سینوهه بسیار عالی هم اینکه تمام روش های درمانشون غیر جراحی هستش
پزشکاشون بسیار با تجربه هستن و دارای کد وزارت بهداشت
و برای درمان از بروزترین تجهیزات استفاده میکنن
من جلسات فیزیوتراپی میرفتم و چندین بار برای کمر و گردنم اوزون تزریق کردم ودرمان های دستی و کایروپراکتیک ، لیزر پرتوان که خیلی کمک کرد
یه سری تمرینات دکتر بهم داده بود که عالی بود اونارو خودم انجام میدادم و یه سری ملاحظات  سنگین بلند نکنم کارهای سخت انجام ندم
آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272
این پیج اینستاشون و اینم کانال تلگرامشون که مطالب بسیار مفیدی در اختیارتون قرار میدن
https://dr-jamaly.com/

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

سلام

دوست عزیز من قبلا برای انجام فیزیوتراپی در منزل دنبال مرکزی بودم که فیزیوتراپی را در منزل تهران انجام بدن که بعد از پرس و جو و کلی گشتن تو اینترنت با سایت مرکز توانبخشی ایرانیان و خدماتش آشنا شدم ، من از خدماتشون راضی بودم

https://www.iranianrehab.com

از خدماتشون استفاده کردم و راضی بودم ، قیمتشون هم در مقایسه با سایر مراکز که فیزیوتراپی را در منزل انجام می دن کمتر و مناسب تر بود

این هم شمارشون

باهاشون تماس بگیر و ببین قیمت و خدماتشون جدیدن چطوره

۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام یه مرکز خیلی خوب میشناسم معرفی می کنم امیدوارم به کارتون بیاد که منو از دو نوع بیماری استخوانی و تغییر شکل های مفصلی و استخوانی نجات دادن لینکش رو هم میگذارم مرکز فیزیوتراپی در شریعتی که مرکز فیزیوتراپی خیلی خوبی هستش و دیسک کمر رو هم به راحتی درمان می کنن بسیاری از فعالیت های دیگه فیزیوتراپی هم انجام میدن که می تونین با تماس باهاشون از مرکزشون اطلاعات بیشتری کسب کنین. سلامت باشین عزیزان 

، ،
2742
منم فقط همای سلانمت و قبول دارم چون چند وقت برای بابام میرفتم پیشش. خیلی بهتر شد زانو دردش

جدی  خوب  شد  . من مادرم این  مشکلو داره همش میگه جراحی کنم ولی  من میگم  عوارض داره  یه سر ببرمش  این مرکز  فیزیوتراپی که میگی  دعا کنید خوب  شه

جدی  خوب  شد  . من مادرم این  مشکلو داره همش میگه جراحی کنم ولی  من میگم &n ...

مادرت چطور شد . من  هسمرمو بردم  به خاطر جراحی  که داشت  تقریبا دستش از کار  افتاده بود ولی  خداروشکر  الان خیلی خوبه و میتونه دستشو حرکت  بده

2740

عموی من مشکل زانو درد داشت آخه عمل تعویض مفصل زانو انجام داده بود. دکترش فیزیوتراپی تندیس بهش معرفی کرد. اونجا چند جلسه رفت خیلی راضی بود. زانو دردشم خوب شد. شمارش براتون می ذارم 02175254000

سلام عزیزم. من دیسک گردن داشتم .. پیش دوتا فیزیو تراپی رفتم اصلا کارشون خوب نبود ولی تخقیق کردم. دکتر سعید مزین رو پیدا کردم... واقعا عالیه. خیلی تکنیک داره و کلی انرژی مثبت میده به آدم... واقعا دلسوزانه هست . من خیلی ازشون ممنونم و خدا خیرشون بده .خیلی هم با احترام برخورد می‌کنه... من خیلییییییییی راضیم ...شمارشو باید از گوگل پیدا کنید. حفظ نیستم . دکتر سعید مزین.  فوق‌العاده هست .قیمتها شون هم خیلی مناسبه و واقعا با آدم راه میان ..

2706