2733
2734
عنوان

سلام چه تاپیکی بزنم توش دعوا راه میوفته ؟دلم دعوا و بحث میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1153 بازدید | 152 پست
حالا اونا واقعا دخترن یا پسر 

👀🤫

من از اونا نیستم دعوا کنم یکجا دیگه اینارو بگو 🍼

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خب چزا؟

حاجی چرا باید طرف آدمی باشم که انقد فحش ناموسی میده به خودش مادرش طرفداراش پر از انرژی منفی 

معتاد ....

بی احترامی به زنها 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
طرفدار هیچکدوم نیستم  ولی بی تی اس گروه در سطح جهانی هست و صد ها جایزه داره و موضوع اهنگ هاش ...

اگر مردم ما هم فرهنگ برخورد کردن با هنرمند و خیلی چیزا رو داشتن تتلو یه تنه از همه اونا همیم الانم بهتره جلییزهه نداره ولی رکورد هلی جهانی‌شدن از کل بی تی اس و خواننده های دیگه بیشتره میتونم نام ببرم حتی 

بله همه آهنگاشو دوست دارم و خیلیم سالمم 

تتلو تک و تنها با مردمی که این همه بهش فوش دادن و بی احترامی کردن با کلی بدبختی و نتونست کنسرت بزاره ملیون ا طرفدار داره که طرفدار واقعی هستن که هیچ بیشترین رکورد هلی جهانی رو زده چه تو آهنگ چه تو هرچی

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
اگر مردم ما هم فرهنگ برخورد کردن با هنرمند و خیلی چیزا رو داشتن تتلو یه تنه از همه اونا همیم الانم ب ...

یه کلیپ دیدم داشت میگقت فلان تو فلان جای طرفدارام 🤦‍♀️😶

هی ...

👀نظرم اینه تاپیک بزنی بگی دختره فلان شده بی حجاب جلوی مرده متاهل اینجوری کرد

تمومه بشین تخمه بشکن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چیو نام ببرم  دیگه همه میدونن دیگه 😂این همه فحش ...

همه بدونن اگر چیزی بوده بگو چه ارزش پایین اوردنی؟ 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
نمیدونم چرامن ازش خوشم میاد؟ بنظرت منم مشکل روانی دارم که از همچین آدمی خوشم میاد ؟؟؟ واقعا برام س ...

نمی‌دونم ولی به نظرم خیلی انرژی منفی داره 

اگر مردم ما هم فرهنگ برخورد کردن با هنرمند و خیلی چیزا رو داشتن تتلو یه تنه از همه اونا همیم الانم ب ...

ببین من خودم هیترش نیستم 

دروغ چرا شاید گاهی اوقات با اون اهنگایی که شاد بودن کیفم کردن

ولی فحش خیلی میده خیلی توهین میکنه همه اینا انرژی منفین نمیتونم همچین چیزی رو تحمل کنم

چرا باید کسی که البومشو میخرم استریم میزنم حمایت میکنم توهین کنه بهم؟ 😅

👀نظرم اینه تاپیک بزنی بگی دختره فلان شده بی حجاب جلوی مرده متاهل اینجوری کرد تمومه بشین تخمه بشکن

اه چرا خودم اینا به ذهنم نمی‌رسید 

🙈الان نه فردا پس فردا همچین چیزی میزنم 

2706