2737
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 435677 بازدید | 2925 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام به همه دوستان
من تازه با این سایت آشنا شده‌ام
من قبل از ازدواجم قرص فلوکستین 20 می خوردم به دلیل استرس و اضطراب شدیدی که بر اثر فوت پدرم داشتم الان تقریباً 1 سال ازدواج کرده‌ام برای بارداری اقدام نموده‌ام ولی نگران مصرف قرص هستم دیدم بعضی از دوستان قرص می خوردند ولی خدا رو شکر نی نی های سالمی دارند ولی باز من نگران مصرف قرص فلوکستین 20 در دوران بارداری هستم می ترسم روی جنین تاثیر بذارد چکار کنم؟
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن...
2731

سلام ستاره جون ، یعنی الان هنوز دارید قرص میخورید ؟ یا اینکه قطعش کردی میترسی بیماریت عود کنه؟؟

اگه قطعش کردی نگران نباش و انرژی منفی به خودت نده ، اینطور نیست که حتما با بارداری بیماری عود کنه ، گاهی اوقات بارداری نشاط رو هم به دنبال داره . ولی اگر هنوز داری دارو میخوری فلوکستین داروی اعتیادآوری نیست میتونی کم کم قطعش کنی و بعد اقدام کنی بهتره ماههای اول دارویی مصرف نشه. مطمئن باش میتونی :)
سلام پریسان جون ممنون از اینکه جوابم رو دادی.
نه الان دو ماه دیگه نمی خورم و قطع کردم ولی دکترم گفته هر وقت در معرض استرس زیاد قرار بگیری دوباره بیماریت عود می کنه و نیاز به قرص داری من شنیدم که دوران بارداری دوران پراسترسی است بخاطر همین نگرانم نمی خوام اگر باردار شدم قرص بخورم. راستی از ماه چندم به بعد می توان قرص فلوکستین مصرف کرد؟ و آیا واقعاً اثر منفی بر روی جنین نداره؟ پریسان جون دوران بارداریت چطوری بود؟ استرس داشتی یا نه؟ قرصی می خوردی؟
2740
ستاره جون من هم از قبل ازدواج استرس داشتم و سرترالین مصرف میکردم ولی بعد از بارداری تا 6 ماه قرصی نخوردم و از ماه 7 بارداریم حالم بد شد باز مجبور شدم فلوکستین 20 مصرف کنم و خدا را شکر پسرم سالم به دنیا اومد و مشکلی نداشت تا الان هم پسرم 3 ماهشه من هنوزم به دستور پزشکم فلوکستین میخورم
نگران نباش ایشالا که نیازی به قرص پیدا نکنی تو بارداری ولی اگه هم مجبور به مصرف بودی نگران نباش
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
شیلا جون من هم قبل از ازدواج استرس زیادی داشتم فکر می کردم فقط من اینطوری ام، همیشه برام سوال بود که چرا باید با قرص آروم بشم. به نظرت ممکننه دیگه بدون قرص بتونیم استرسمون کنترل کنیم؟ و دیگه در آینده نیاز به قرص نداشته باشیم؟
نی نی خوشگلتم از طرف من ببوس.
سلام بچه هاااااااااااااااااااااااااااا
خوبین؟
اینروزا همش گریه میکنم و با هم درگیر میشم دیگه حوصله ندارممم
انگار همه میرن رو اعصابممم
از طرفی نگران نی نیمم
واسه این همه استرس و پریشونی که من تو بارداری داشتم میترسم رو بچم اثر گذاشته باشهه
تو رو خدا دعام کنید داغونممم
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
سلام.من تازه این سایتو پیدا کردم.الان تو هفته 27 هستم تقریبا سه ماهه ناگهانی دجار افسردگی شدم اونم از نوع وحشتناک. با اینکه منو شوهرم خیلی دلمون بچه میخواست. ولی دیگه امیدی ندارم به روزای عاذی برگردم.استرس داره منومی کشه نگران بچه هستم.همه از دست افکار منفی من خسته شدن. بااین وجود امیدی به سلامتی جنین ندارم بااین که تازه رفتم سه بعدی و دکتر گفت همه چیز عالیه.من خیلی دلم برای روزای رویایی که با همسر خوبم داشتم تنگ شده. میخوام بمیرم ولی همسرمو اذیت نکنم.میترسم برای بچم اتفاقی بیافته و عمری شرمنده شوهرم باشم.در ضمن دکتر اعصاب هم رفتم ولی وقتی دارو میخورم از ترس اینکه بچم چیزیش بشه بدتر میشم.احساس میکنم تا 9 ماه تحمل ندارم.تورو خدا کمکم کنید.
2706