2752
2734
عنوان

نصیحتتون به دختری که تازه میخواد ازدواج کنه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5369 بازدید | 176 پست
😐

چیه

کاربرای اینجا اکثر بچه مدرسه ای هستن

طرف خودش رو روانکاو جا میزنه تاپیکاش رو میخونی میبینی بچه کنکوری هست

اینجا حرف کسی رو گوش کنه تیشه ب ریشه زندگیش میزنه

اینجا همه میگن مادرشوهر دشمنه خونه کسی رفتی کمک نکن پرتوقع و گنددماغ باشه این چیزا هیچکس رو عزیز نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه با خانواده خودت برو مسافرت نه با خانواده همسرت از اول همه چی جدا ولی همیشه احترام  بزار اگه عصبانی هستی یا بی حوصله تلفنشونو جواب نده 

مریض شدی حتی به سر درد ساده به هیچ کس نگو انتظار اش و سوپ نداشته باش  

کم‌کم طلا بخر جمع کن حتی مقدار کم برای روز مبادا مثلا خرید خونه یه دفعه میگی تینقدر طلا داریم همسرت خوشحال میسه

برای کارهای خونه برنامه داشته باش نظافت خرید  برنامه غذا

یکی دو دست ابتس مهمونی تمیز داشته باش برای کقتایی که به هر حال مهمون سرزده میاد

اندازه دو وعده مواد غذاییی بدای مهمون تو فریزت داشنه باش 

تنبلی نکن کار یاد بگیر هنر درامد 

پشت سر کسی حرف نزن دروغم نگو 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
واقعا راست میگی؟طرف همه چیش خوبه ولی من دلم گرفته از اینک سنتیه

اگه همه چیزش اوکیه اخلاق رفتار ابراز علاقه ودرامد عاشقش میشی منم همینطور بچدم سنتی بود ولی اینقد دورم مث پروانن میگرده ک الان با تمام وجودم دوسش دارم 

هشت ماهه نامزدیم

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
2731
نه با خانواده خودت برو مسافرت نه با خانواده همسرت از اول همه چی جدا ولی همیشه احترام  بزار اگه ...

خیلی تنبلم😂

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
اسی منم خاستگار سنتی دارم خیلی دودلممممم

اگه اوکیه یمدت باهم باشین زیر نظر خانوده  بعدا رسمی کنین اگه خوب بود

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
بهترین کامنت با اختلاف ممنونمممم فقط عزیزم چطور میشه همیشه طرف تو باشه شوهرت اولویتش باشی

صبور باش، صبور باش، خویشتن دار باش.

به هیچ عنوان خانواده هارو درجریان قهرو آشتیاتون نذار. 

خوبی مادرشو ماهی یکبار بگو و نگو مادرت، بگو مادر، مامان، مامان جون. 

مرتب یاداوری کن خانوادم(مادرزن و پدرزن) دوستت دارن! 

محترمانه درخواست کن کمکت کنه

نشون بده از همه بیشتر درکش میکنی، دلسوزی کن براش وقتی ناراحته، وقتی عصبی یا ناراحته، بهش بگو کاری هست براش انجام بدی؟ اگر بدصحبت کرد ناراحت نشو و بهش زمان بده. 

اهل مطالعه باش و گاهی نتایج مطالعاتی که داشتیو بهش بگو

ناز کن براش، عشوه بیا، نازش کن و لوسش کن. 

تو جمع با کلمه ی آقا، عزیزم، همسرعزیزم، فلانی جان و... صداش کن 

توجمع تعریفش رو کن ولی به اندازه(جلوی خانوادش /نه بقیه که حسودی نکنن). 

اعتماد بنفس و عزت نفس داشته باش. 

قهر نکن و هیییچوقت با قهر از خونه نزن بیرون، قهرهای الکی که نمک زندگیه. 

نمازو قرآنتو جلوش بخون،بگو بهش برای پیشرفتش و سلامتیش دعا کردی.مدیتیشن کن باهاش. 

ویژگی های مردونش رو بزرگ کن. 

یک کارگاه سیاست های زنانه شرکت کن. 

سعی کن هر اندازه به اون احترام میذاری و اقتدارش رو حفظ میکنی، همونقدر خودت رو محترم نگه داری و از خودت تعریف کنی، موفقیت کسب کنی و ارزش خودت رو بالانگهداری. 

سلام با اجازه استاتر(اگه راضی نیستین استاتر پیامم رو پاک کنم)

بچه ها من گروه چاق شدن تشکیل دادم در روبیکا ولی لینک تو نی نی سایت مجاز نیست بزاریم کسی مایله اعلام کنه ایدی بدم بهش عضوش کنم تو گروه

2706