2733
2739
عنوان

جدیدترین نوع دزدی!

567 بازدید | 21 پست

سلام به همگی.

بچه ها دیشب دزد خونه ی همسایمونو زده.و جالبه در حالی که هممون صداشونو میشنیدیم هیچ کدوم نرفتیم بیرون.منظور از همه همسایه هارو میگم.😳 

دیشب ساعت 10 شب بود از خونه ی همسایمون صدا میومد.در اصل داشتن وسایلاشونو بار میزدن و هیچکدوم از ما همسایه ها نفهمیدیم که کار دزداست😳

اسم خانوم همسایمون زینب خانومه.یه مرده همش میگفت زینب تابلورم بیار.زینب فلان چیز جا موند اونم بیار.همشم با خنده و خوش و بش کردن.اصلافکرمون هم به دزدی نمیرفت همه ی همسایه ها فکر کردیم قوم و خویش زینب خانومن😩.

امروز صبح که پلیس اومد فهمیدیم که دزد اومده بوده.بیچاره زن و شوهر حالشون خیلی خرابه.دیشب رفته بودن خونه ی خواهرش اینا مراسم مکه رفتنشون.صبح که برمیگردن میبینن خونه رو دزد زده.پلیس میگفت اینم مکر جدیدشونه.اسم صاحبخونه رو پیدا میکنن طوری رفتار میکنن که کسی نفهمه و شک نکنه.

متاسفانه دزدی خیلی زیاد شده.میگفت حواستونو جمع کنی😩😳 

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زینب بیا برات پست گذاشتن😆

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2731
2740
بیچاره زینب خانوم الان چه حالی داره ....

پلیس بهشون گفته چند مورد همینطوری تو این سه روز داشتن.بهشون گفته پیداشون میکنیم.

حالا الله اعلم.تا اونا پیداش کنن این بیچاره از غصه آب میشه😳

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤

یدونم چندروز پیشبرااشناهاپیش اومد دزده نصف شب میره خونه اون اشنای ما دنبال طلاتوبچه بوده پیدانمیکنه پتورو میزاره سربچه ک خفش کنه پتو میخوره ب ساعت رو طاقچه ساعته میفته پدرمادرش بیدارمیشن ب صدای ساعت میبینن فرارکرد دزده ولی بچه خداروشکر زندس

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2706