2752
2734
عنوان

جدیدترین نوع دزدی!

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 21 پست
چ جرعتی داشتن احتمالا آشنا بودن ک هم اسم رو میدونستن هم میدونستن خونه نیستن ب این زودی بر نمیگردن

اسم پیدا کردن که کاری نداره.پلیس گفته این روش جدیدشونه.

ما عید رفته بودیم مسافرت اومدیم دیدیم فرشامون نیست.همه ی درامونم ضدسرقت.نمیدونم والا از کجا اومده بودن تو.

خلاصه بعد یه ماه پیداشون کردن.دزده گفته بود یه هفته تمام تعقیبشون میکردم تحقیق کرده بودم!😐😐😐

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤

خوبه حالاب زینب خانوم تهمت نزدن بیچاره فامیل ماتازه عروس دزدزده بود خونشون میگفتن کار دوستپسرای عروس هست😐

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یدونم چندروز پیشبرااشناهاپیش اومد دزده نصف شب میره خونه اون اشنای ما دنبال طلاتوبچه بوده پیدانمیکنه ...

خدا ازشون نگذره😳

آدم حاضره خونه رو خالی کنن ولی بچه ش چیزی نشه.دور از جون همه ی بچه ها

2731
خدا ازشون نگذره😳 آدم حاضره خونه رو خالی کنن ولی بچه ش چیزی نشه.دور از جون همه ی بچه ها

من احتمال میدم بچه توکوچه بازی میکرده دیدن ک طلا داره خونشونو پیداکردن

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
من احتمال میدم بچه توکوچه بازی میکرده دیدن ک طلا داره خونشونو پیداکردن

دختر جاری من جلو در خونشون بازی میکرده یه خانومه از ماشین پیاده میشه میاد بوسش میکنه میگه چه دختر نازی النگوهات چه خوشگله.درمیاره میبره.

اینم بدو بدو میره به مامانش میگه مامان خانومه از ماشین پیاده شد النگوهامو برد. ولی پیداش نمیکنن.

یه روز تو یه مهمونی دخترش میگه مامان اون خانومه بود النگوهامو برده.از اونجا قضیه رو میشه.واسه خانومه آبرو نمیمونه.فامیل زنداداشش بوده