2733
2734
عنوان

روش ابوعلی سینا در سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 169759 بازدید | 310 پست

منم الان امتحان کردم...وختی ثابت شد عمدی بالا پایین شد ینی دختر و بچه اولمم دختره...بعد یکم چرخید دوباره ی چپ و راست ینی افقی رف ینی پسر و باز بعد ی مدت شروع ب چرخش کرد و باز ب حالت عمودی پایین بالاشد ینی دختر...دیگ من بیخیال شدم😂😂😂😂

جالبم اینجاس الان بچه دومم رو باردارم یبار تو 15هفته گف کوچیکه و جنیت معلوم نمیشه ولی حتمال زیاددختر...باز توی 18هفته گف ب پا هس و پاهاش بستس...دسگاه میگ دختر..شوهرم گف دقیقه گف دسگاه اینجور میگ من نمیدونم..گفتم پس حالا هرچی برااین دخترم بخرم برااونم بخرم گف ن...شما هنوز باید چن بار دیگ سونو بشین...خیلی عصبی شدم ازونروز...حالا فردا 25هفتمه و میخام برم سونو میخام همون دختر باشه...چون خاهر داشتن جزو واجباته یرای ی دختر....ولی این کارم انجام دادم میگ پسر

درصورتی ک سونو اگ احتمال هم بده اونم 2بار درسته دیگ..پس نی نیم بایددختر باشه...اما ابن سیناهم الان روحو روانمو بهم ریخت😂😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خوبین ،یه سوال داشتم اگه کسی هس جواب بده  ممنون میشم ،میخواستم بدونم این روش الان کدومش درسته بالا پایین بره پسره !یا چپ و راست ؟اخه من تو بیشتر تاپیک ها خوندم بالا پایین پسره چپ و راست دختره تو هرکیم اونطوری امتحان کردم درس جواب داد ولی اینجام یه چیز دیگه میگن بالاخره کدومش درسته؟؟

منم الان برای خودم گرفتم اول 

بالا پایین 

دایره ای

چپ و راست 

دایره ای

بالاپایین

دایره ای

چپ و راست 

دایره ای 

بالاوپایین

که اونجور که فهمیدم دایره ای مدت زمان بارداری و.بالا و پایین پسر چپ و راست دختر که من سه تا پسر و دوتا دختر خواهم داشت و باید الان حامله باشم که بی بی چک منفی بوده یا همین ماه باردار میشم اگه همین ماه باردار شم بهتون اطلاع میدم ک نشون بده این حرکت دایره ای ینی مدت زمان بارداری

2738
سلام به فیفا جون و بقیه مامانای گل من به این روش تعیین جنسیت کردم کاملاً هم درسته دقتش از سونو گرافی ...

من امتحان کردم درست نبود بچه اول و درست نشون میده طبق این تست اما دومی رو میگه پسر هست در صورتی که سونو میگه دختره

سلام به همگی من دیروز این روش رو بارها امتحان کردم و به چپ و راست می رفت یعنی پسر اما امروز سونوی تع ...

اشتباه انجام میدین خب چپ و راست یعنی دختر این تاپیک قدیمیه اما خیلی ها اون زمان اشتباه انجام دادن

2706