2737
2734
از صبح شدیم مثل برج زهرمار دو کلمه هم به زور با هم حرف زدیم دارم خفه میشم دیگه....
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
هر روز بیشتر از قبل از هم دور میشیم تا حدی که دیگه تحمل شنیدن صدای هم رو هم نداریم
هر چی فکر میکنم میبینم سراسر زندگی من همه ش درد و رنج و سختی بوده همه ش بدبختی بوده
گاهی الکی خودمو گول میزدم میگفتم همه یه جور مشکل دارن همه سختی میکشن ولی واقعااااااااااا" میبینم من خیلی بدبختم خیلییییییی
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما خیلی با هم مشکل داریم از اول هم ازدواجون چشم بسته بود از این ازدواجهای سنتی بیخود
2740
عزیزم اینجوری فکر نکن
چرا فکر میکنی مشکلات تو از همه بیشتره خبر از زندگیه مردم که نداری
هیچوقت ظاهر زندگی مردمو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
عشق آن نیست که به هم خیره شویم عشق آن است که هر دو به یک سو بنگریم.
آره یه پسر 4 سال و نیمه دارم نمیدونم چرا خدا اون طفلک رو وسط بدبختی ما بیچاره کرد...
2706