2752
2734
عنوان

با شوشو زدیم به تیپ و تاپ هم...ای خداااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 3189 بازدید | 118 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و شوشو خیلی مشکل داریم اونقدر زیاده که بیانش از حوصله م خارجه
فقط همینو بگم قراره از هم جدا بشیم یعنی شوشو خان اینطور میخواد من هم اوایل خیلی تلاش کردم مشکلات رو حل کنم ولی دیگه کم آوردم به خدا...
اینو هم همین اول بگم که زیر سرش بلند نشده مطمئنم ولی از بس همیشه مشکل داشتیم و هی به در بسته خوردیم هر دومون کم آوردیم هر دومون خسته شدیم کلافه شدیم فقط فرق من و شوشو اینه که من میگم باید بالاخره مشکلاتو هر جوری هست حل کرد ولی شوشو میگه باید از هم جدا بشیم تا مشکلات حل بشه!!
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
2731
تازه قبل عید دفاع کردم درسم تموم شد الان هم دنبال کارم که حتمااااااااااا" برم سر کار

اصلا"‌فکرشو هم نمیکردیم اینقدر مشکلات زیاد بشه
شوشو هیچوقت نتونست سر یه کار ثابت بمونه هی از این شغل به اون شغل پرید الان هم درآمدش کفاف خورد و خوراکمونو به زور میده
ممنون میشم برای حل مشکلات همه و از جمله من یه صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... بسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم
میگی چکار کنم بهار جون دیگه کم آوردم به خدا
اونم ناراحته که تو داری عذاب میکشی شاید فک میکنه جدا شید بتونی بهتر زندگی کنی ولی بنطر من کنارش باش تنهاش نذار از نو شروع کنتوام برو سرکار شاید خیلی چیزا عوض شه توکلت به خدا باشه
🌹پسرم دنياي من 🌹
یعنی راه حل مشکلاتتون فقط جداییه؟؟؟

چه شوهر باحالی....چون مشکل داریم جدا شیم تا مشکلات حل بشه!!!!!

ببخشید شوهرت مثل اینکه معنی زندگی مشترک یا اصلا زندگی رو نفهمیده هنوز....

زندگی یعنی همین بالا و پایین ها.....

جدایی فقط پاک کردن صورت مسئله است و آغاز مشکلات بزرگتر برای هردوتون.....
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ازدواج که کردیم مامان بابای شوشو یه دونه یک تومنی به تک پسرشون ندادن با هزااااااار بدبختی اوایل زندگی که تازه عروس دوماد بودیم روزگار میگذروندیم
مامانم که دید اوضاع احوالمون اینجوریه خیلی ناراحت شد با اینکه من پدر ندارم مامان طفلکم دست تنها وام گرفت پول سهم من رو از خونه آورد دودستی تقدیم شوهرم کرد... شوهرم هم ناسپاس... نه تشکری نه چیزی ...همه رو زد به جیب باهاش ماشین خرید حالشو برد...!!!!!!!!!!!!

بچه ها من خیلییییییییییییی کم آوردم خیلیییییییییییی
ناناز راست میگه .......به جای اینکه ملامتش کنی و همیشه از بی پولی ناله کنی پشتش باش بهش دلگرمی بده به خدا اگه در درجه اول آرامش به خونت برگرده مشکلات دیگه هم حل میشه فقط باید پشت هم باشین مطمئن باش روزای سختی هم تموم میشه
دوست جونا میشه برا رفع گرفتاریم یه صلوات بفرستین............
عزیزم از صحبت هات مشخصه که نود درصد مشکلاتون سر مسائل مالی هست

درکت میکنم عزیزم منم یه زمانی مشکل شما رو داشتم خیلی سخته
خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم
بچه ها میدونم همه مشکل دارن ولی خدایی شده تا حالا هزار تومن ته کیفتون باشه با بچه 4 ساله که هزاااااااااااار جور خوراکی و اسباب بازی میخواد برید بیرون هی تنتون بلرزه؟ شده برا کرایه تاکسی هی پولهاتونو بشمرید یه وقت کم نباشه آبروتون بره؟؟؟؟؟؟؟؟

اینو می فهمم خودم تجربه کردم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
سعی کن مشورت کردن رو تو زندگیت جا بندازی.....وقتی از همدیگه راهنمایی بخواین و بتونین برای هر کاری با همدیگه صحبت و مشورت کنین تصمیم های درست تری میگیرین و کمتر اشتباه مبکنین طبعا خسارت های مالی کمتری میبینین
دوست جونا میشه برا رفع گرفتاریم یه صلوات بفرستین............