2733
2734

دختر من آزمون داره . تا دیروز استرس نداشت اصلا صبح که ویدیوی رییس سمپاد رو دیده استرس گرفته آزمون ۶۰ صفحه هستش هر سوال یه صفحه و زمان هر سوال هم یه دقیقه هستش این جوری بیشتر استرس دادن دیگه

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من شركت نكرد اصلا بااينكه استعدادش خوبه.

تروخدا اينقدر استرس به بچه ها وارد نكنيد. آخه يه بچه دوازده ساله براى چى بايد استرس داشته باشه؟ تيزهوش بشن كه چى؟! بيشتر زجر بكشن

توى اين جامعه؟ حالا معمولى بشن چى ميشه؟!

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2742

به دخترت بگو اگرم قبول نشدی هیچ اشکل نداره. تو شهر کلی مدرسه‌ی خوب هست. برو امتحانو بده فقط برای اینکه دستت راه بیفته و شانست رو امتحان کنی. ولی بدون که اصلا نیازی نیست حتما قبول شی. چون تو دختر زرنگی هستی و هر مدرسه‌ای بری بازم موفق می‌شی. 

حتما اینا رو بهش بگو ... شایدم گفتی

می‌شه لینک ویدیوی رییس سمپاد رو بگذاری؟ مگر سمپاد منحل نشد؟

این لینکش .نه منحل نشده

راهنمای سنجش هوش و استعداد، ورودی پایه هفتم سمپاد
http://sinatv.medu.ir/sinatv.apk

2738

بهش بگو نگران نباشه اين خيلي بهتر از آزمون سال هاي قبل هست كه بايد كلي محفوظات ميخوند و تست ميزد

شرايط براي همه يكيه و منبع مشخص نداره

هوش و استعداد و قدرت تحليل ميخواد همين 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
پسر من شركت نكرد اصلا بااينكه استعدادش خوبه. تروخدا اينقدر استرس به بچه ها وارد نكنيد. آخه يه بچه د ...

خودش به شدت دوست داره به خدا از پارسال تابستون تست زد و درس خوند ولی آزمون رو حذف کردن تو ذوقش خورد من به خاطر اینکه بگم مهم نیست اصلا کلاس و اینا هم ننوشتمش ولی خودش دوست داره

من به جای دخترتون استرس گرفتم😳

بهش امیدواری بدین و بگین بهش ایمان دارین و اینکه فقط خودش مهمه و هرنتیجه ای که میگیره شما میدونید تمام تلاششو کرده و حتی اگر یک صدم درصد هم قبول نشد باعث سرافکندگی شما و همسرتون نیست و بهش افتخار میکنین  

من به جای دخترتون استرس گرفتم😳 بهش امیدواری بدین و بگین بهش ایمان دارین و اینکه فقط خودش مهمه و هر ...

ممنون عزیزم 

بهش بگو نگران نباشه اين خيلي بهتر از آزمون سال هاي قبل هست كه بايد كلي محفوظات ميخوند و تست ميزد شر ...

ان شالله که از عهدش بربیاد چون عاشق مدرسه تیزهوشانه 

خودش به شدت دوست داره به خدا از پارسال تابستون تست زد و درس خوند ولی آزمون رو حذف کردن تو ذوقش خورد ...

معمولا بچه‌ها این استرس و دوست داشتن رو از بقیه می‌گیرن. اینایی که می‌گم رو بهش بگو... بگو می‌دونم خودت دوست داری ولی بدون که به نظر من قبول هم نشدی مهم نیست و من مطمئنم هر مدرسه‌ای بری هم بهت خوش می؛گذره و هم موفق می‌شی. 

من دقیقا بچه بودم مثل دخترت بودم. می‌فهمم حالش رو برای همین می‌گم که اینا رو باید از زبون شما بشنوه. اینا رو که بهش بگی استرسش کم می‌شه  و آروم می‌شه. 

2706