2752
2734
عنوان

کیا بچه هاشون پس فردا آزمون تیزهوشان دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 23 پست
خودش به شدت دوست داره به خدا از پارسال تابستون تست زد و درس خوند ولی آزمون رو حذف کردن تو ذوقش خورد ...

آهان خب خودش دوست داره🙂

براش توضيح بدين كه تيزهوشان تنها راه موفقيت نيست و خيلى بچه هاى بااستعداد هستن كه مدرسه معمولى ميرن و مهم تلاش دانش آموز هست .

و حتما بهش مرتب تاكيد كنيد كه هميشه و درهمه حال شما دوستش داريد و حمايتش ميكنيد.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا بچه‌ها این استرس و دوست داشتن رو از بقیه می‌گیرن. اینایی که می‌گم رو بهش بگو... بگو می‌دونم خ ...

چشم حتما میگم . 

ولی دروغ چرا خودمم استرس گرفتم🙈

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
چشم حتما میگم .  ولی دروغ چرا خودمم استرس گرفتم🙈

طبیعیه.. ولی استرس خودت رو آروم کن و بهش بگو که اصلا مهم نیست که قبول بشی یا نشی. چون خیلی بیشتر از اونی که فکر کنی اون از شما تاثیر می‌گیره. حتی استرس پنهانت رو حس می‌کنه و مادر واقع تاثیر گذارترین فرد هست.

می‌دونی بچه‌ها می‌گن خودم دوست دارم! ولی بچه اینا رو از دیگران می‌بینه. مثلا مستقیم کسی به من نمی‌گفت باید بری تیزهوشان ولی من شنیده بودم یک بار که معلمم به مامانم گفت این تیزهوشان قبول می‌شه! و مامانم هم گفت خدا از دهنتون بشنوه. این حالا وقتی بود که من کلاس سوم بودم. بچه این چیزها رو خیلی راحت در پدر و مادر و معلم حس می‌کنه. به خاطر همین با اینکه در عمل کسی نمی‌گفت از تو انتظار داریم ولی من می‌فهمیدم انتظار دارن و این خیلی فشار و استرس روی من وارد می‌کرد.

2731
شرایط ازمون دادن چیه؟؟اختیاریه؟؟

سه سال آخر یعنی چهارم و پنجم و ششم تمام نمرات خیلی خوب باشه 

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 

گفتی آزمون تیزهوشان منم موقعی که پنجم بودم داشتم ولی بابام نشد بیاد دنبالم منم نرفتم هنوزم توفکرشم که چرانرفتم😕

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)