2733
2739

دخترم 2 ماه و 13 روزشه، از حدود 10 روزگی بشدت بی قراره مشکل ریفلاکس و کولیک شدید داره و همچنین حساسیت به پروتئین گاوی، شیر خودمو میخوره و رژیم غذاییمو رعایت میکنم چند وقت پیش  اسهال شد دکتر واسه اش آزمایش مدفوع نوشت تا اینکه دیروز جوابش رو گرفتیم تقریبا همه چیزش نرمال بود به جز کالپروتکتیین که مثبت بود دکترشم تا چهارشنبه نیست خیلی نگرانم سرچ کردم متوجه شدم مربوط به التهاب روده میشه یعنی روده بچه ام زخم شده😢😢😢😢 اگر تجربه ی مشابه ای دارین ممنون میشم اطلاعاتی در اختیارم بزارین❤

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

عزیزم من نمیدونم اطلاعاتی ندارم فقط بهت بگم به مطالب نت اعتماد نکن صبر کن بری پیش دکترش یا اگه خیلی نگرانی تا چهارشنبه تحمل نداری ببر یه دکتر اطفال ببینه به هرحال دو تا نظر هم خوبه

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

التهاب که زخم نیست. من پسرم مسموم شد شکمش باد میکرد. گفتن رودش متورم شده شاید همین باشه. ربطش دادن به غده لنفاوی. گفتن دارو نمیدیم بعد بزرگ شه مشکل پیش مياد.خودش باید خوب شه 

آرامش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ممنون از لطفتون که جواب دادین، متاسفانه دکترش تنها فوق تخصص گوارش کودکان توی شهرمون هستش ترجیح میدم پیش خودش ببرم و گرنه متخصص اطفال زیاد هست.

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
ممنون از لطفتون که جواب دادین، متاسفانه دکترش تنها فوق تخصص گوارش کودکان توی شهرمون هستش ترجیح میدم ...

سلام عزیزم ببخشید بچه شما که روده اش التهاب داشت و رفلاکس داشت خوب شد ؟چکار کردیدبراش؟