2737
2734
عنوان

کمک! لکه قهوه ای کمرنگ توی هفته 6

5896 بازدید | 29 پست
سلام. چون پارسال یک سقط داشتم از اول بارداری دکتر بهم هر 12 ساعت یک شیاف سیکلوژست و هر روز یک آسپیرین 80 داده. از اول بارداری ترشحات معمولی کرم رنگ داشتم. دیشب حس کردم یه کم پررنگ تر شده و امروز صبح دیدم یه مقدار نزدیک به قهوه ای کمرنگ شده. مگه با وجود مصرف شیاف میشه؟ معنیش چیه؟
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دچار خونریزی داری یا لکه؟ دکترت چی گفت؟
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.
2740
واسه من خون نیست ترشح کرم رنگ مایل به قهوه ای کمرنگه. ولی توی باردرای قبلیم هم یادمه از کم شروع شد لکه هام و بعد زیاد شد. البته اون موقع شیاف استفاده نمیکردم. همین برام عجیبه!
آخی عزیزم. میفهمم چی میگی. چی کشیدیم ماها که سقط داشتیم و چی میکشیم توی بارداری مون. هیچکی جز خودمون درکمون نمیکنه
دچار تا الان سونو نرفتی؟ دو هفته از من جلوتری انگار.
2706