2752
2734
عنوان

کمک! لکه قهوه ای کمرنگ توی هفته 6

| مشاهده متن کامل بحث + 5896 بازدید | 29 پست
آخی عزیزم خدا رو شکر فرناز. خدا برات صحیح و سالم حفظش کنه همیشه.
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 25 تا شیاف و 35 تا آمپول زدم و تا 9 ماه استراحت مطلق شدم... خیلی سخت بود خیلیییییی هنوز یادم میاد میگم خدا چه صبری داد بهم...واقعا با چنگ و دندون بچمو نگه داشتم
خدایا حال خوب الانم رو مدیون توام....خدایا شکرت
دچار ساعت چند میری سونو؟ بعدش بیا از خودت خبر بده. ان شا ا... با دل خوش برمیگردی
الهی به امید تو. خدایا نی نی مو دو دستی سپردم به خودت. خیلی مواظبش باش. برای سلامتی و حفظ همه نی نی ها و نی نی من صلوات بفرستید لطفا.
2731
من که تا همین الانش حدود 20 تا شیاف استفاده کردم. ولی آسپیرین رو تازه شروع کردم. سونو هم نرفتم هنوز.
مرسی قاصدک جان. حتماً به دکترم میگم. ولی خودم موندم چطوری با وجود این همه شیاف میشه لکه بینی داشت. پارسال که سقط داشتم چون شیاف میذاشتم لکه بینی ها قطع شده بود حتی دو هفته بعد از اینکه قلب جنین ایستاده بود ولی بازم لکه بینی نداشتم به خاطر شیاف ها !
دکتر به منم شیاف داد و گفت تو رحمت لخته خونه و احتمال سقط داری. از شیافها استفاده نکردم و لکه بینی هم پیدا نکردم. یه دکتر دیگه رفتم گفت خوب کاری کردی با وجود یبوست استفاده نکردی.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
غزل جون دچار رو توی یه تاپیک دیگه دیدم گفت متأسفانه جنین توی 5 هفته رشدش متوقف شده. خیلی ناراحتم براش براش دعا کنید.

سلام خانما توروخدا کمکم کنید من الان برا بار چهارم باردارم .3 تا بارداری قبلیم سقط شدن.لکه بینی داشتم تو هفته چهار که خداروشکر قطع شد الان تو هفته 6 هستم لکه میبینم خیلی میترسم.البته به رنگ نارنجیه .دکترم رفتم سنو دادم گفت همه چی خوبه .