2737
2734
عنوان

جراح متخصص فیبروم و بارداری بعد از جراحی

| مشاهده متن کامل بحث + 33858 بازدید | 55 پست
سلام من هم فیبروم خیلی بزرگ داشتم که خانم دکتر معصومه یونسی با جراحی باز منو عمل کرد فیبروم حدود 25 ...

الان حالتون چطوره؟خیلی نگران شدم با این اوضاعی که براتون پیش اومده

سلام من هم فیبروم خیلی بزرگ داشتم که خانم دکتر معصومه یونسی با جراحی باز منو عمل کرد فیبروم حدود 25 ...

الان حالتون چطوره؟واقعا دکتر یونسی همچین دکتر بی مسئولیتیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام درکت میکنم چی کشیدی منم فیبروم داشتم عمل باز کردم بیمارستان گاندی؛بعد۱۷ روز دچار عفونت خیلی شد ...

بعدازعمل باردارشدید؟

از همان روزی که "تـــ ـ eـ ـ ـــو" تموم زندگیم شدی،زندگی زیباستـــ
الان حالتون چطوره؟خیلی نگران شدم با این اوضاعی که براتون پیش اومده

الان خدا رو شکر بهترم.عمل خیلی سختی بود بینهایت درد کشیدم.گاهی اوقات پیاده روی میرم.

هنوز مجردم.اگه ازدواج کردم و باردار شدم بهتون خبر میدم.

2728

من حدود‌چهل روزه عمل باز کردم ، پیش دکتر بهناز شاکری، خیلی از عملم راضی بودم. اندازه فیبرومم ۸ سانت بود.یه روز بیمارستان بستری بودم بعد از یک روز هم حالم خوب بود و میتونستم راه برم.قبل از عمل خیلی استرس داشتم میترسیدم از عفونت ،چسبندگی ،درد و ..... ولی الان خوشحالم از شر فیبرومم راحت شدم .....

عزیزم اگر دکترت خوب باشه مشکلی پیش نمیاد من دو ماه پیش عمل کردم و تا سه ماه دیگه میرم پیش دکترم برای بارداری و فیبروم منم ۱۰سانتی بود و خدا رو شکر راحت شدم دکتر من خانم شیوا وحیدی هست عالیه حرف نداره هم اخلاقأ هم تشخیصش عالیه البته فوق تخصص داره مطبش تو کوچه شهدا جنب بیمارستان تهران کلینیکه 

2738

من یک دکتر خوب میشناسم که بدون آسیب رسیدن به رحم بزرگترین فیبروم رحم برمی داره دکتر شهناز شایان فر خیلی دکتر خوب و با تجربه ای من چند تا از فبلم ها جراحیشو نگاه کردم خیلی جالب بود آدرس سایتشhttp://www.drshayanfar.com/

سلام دوستان

صحبت های شما رو که خوندم وظیفه خودم دونستم که تجربه خودم رو از عمل جراحی فیبروم رو براتون بگم.

من یه فیبروم ۱۸ سانتی داشتم که روند رو به رشد داشت. پریودهای خیلییی سنگین داشتم. یکسال بعد از ازدواجم باردار شدم اما سقط شد. پزشک ها به این نتیجه رسیدن که تنها راه عمل جراحی باز هست. خیلی استرس داشتم از بابت نتیجه عمل. خلاصه میکنم حرفهام رو ، بعد از تلاش فراوان برای پیدا کردن یه دکتر جراح مجرب برای جراحی، رسیدم به آقای دکتر هرمز دبیر اشرافی... ایشون کلینیک ناباروری دارن. کلی دربارشون تحقیق کردم. در نتیجه بعد از یکسال تردید، تصمیم به عمل گرفتم. خداروشکررررد نتیجه عملم فوق العاده بود. با اینکه جای فیبرومم تو دیواره رحم بود و تقریبا کل فضای رحم رو پر کرده بود... دکترم تونست من رو از شر اونهمه مشکل خلاص کنه. بعد عمل کوچکترین مشکل یا عفونت نداشتم و ۵ ماه بعد عمل جراحی باردار شدم و به خوبی زایمان کردم. میتونین راجع به ایشون و سابقشون توی نت تحقیق کنین. درسته که هزینه عملم بالا شد اما خیلی خیلی راضی ام. دوستانی که مشکل من رو داشتن حتما به ایشون مراجعه کنن. به جرات میتونم بگم که با خواست خدا مشکلتون حل میشه.

کلینیک ایشون در خ سهروردی اول خ هویزه شرقی قرار داره.

سلام خسته نباشید من ساکن اهوازمم فیبرم دارم ۲۳سالمه میخامم باردار شم دکتر باور بهم کف باید عمل کنی و ...

عزیزم شما باردار شدی؟ منم فیبروم دارم نگرانم

میرم وقتی نی نی اومد تو دلم برمیگردم...به امید اونروز❤
عزیزم شما باردار شدی؟ منم فیبروم دارم نگرانم

سلام گلم نه متاسفانه تازه کیستم دلراورم و میوم ان الله این ماه میخام برم برا ایو ای چون اندومتریوز،دارم نمیخاموایسم ایو ای نشد میرم برا ای وی اف

🌹از فکر مثبت کردن  و نتیجه ندادن خسته شدم انگاری خداباهم قهر کرده دلم نی نی سالم میخاد نمیدونم بگم امید دارم‌یا نامیدم ی حسی میگه امیدی دارم ولی دوباره ی سمت دلم میگه امیدت الکیه به هر حال بازم‌میگم خدایا صلاح منو تو‌بچه دار شدن قرار بده وهکه منتظرانی نی و‌نی و‌تو‌دلشون نی نی سالم  بزار بلند بگو آمین 
سلام دوستان صحبت های شما رو که خوندم وظیفه خودم دونستم که تجربه خودم رو از عمل جراحی فیبروم رو برات ...

زایمانتون سزارین بود؟ منم یه فیبروم 12 سانتی و ده تا ک چیک در حد کمتر از سه سانت رو پارسال جراحی باز کردم. الان سه ماهه باردارم. یه جاهایی دیدم بعضیا بعدش طبیعی زایمان کردن . من فکر میکردم بعد عمل باید سزارین کرد از الان ترس زایمان طبیعی گرفتم 

خانمهای عزیز تو انتخاب دکتر و بیمارستان خوب دقت کنین خوب تحقیق کنین فقط به معرفی دیگران اکتفا نکنین، ...

سلام خانومی منم فیبروم دارم دکتر گفته باید جراحی کنی تا باردار بشی، میشه بگین پیش کی عمل کردین که این اتفاق براتون افتاد؟

2706