2733
2739
عنوان

جراح متخصص فیبروم و بارداری بعد از جراحی

| مشاهده متن کامل بحث + 33858 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفته ۹ هستم 

قبل بارداری یه میوم اینترمورال ۵۳ در ۴۵ سانت داشتم 

برای سونوی تشکیل قلب که رفتم میومم ۵۰ در ۳۴ شده و کوچیک شده که خیلی خوشحال شدم 

ان شاالله که به سلامت زایمان کنم خیلی نگرانم 

خدایا شکرت ♡♡

سلام من هم فیبروم خیلی بزرگ داشتم که خانم دکتر معصومه یونسی با جراحی باز منو عمل کرد فیبروم حدود 25 سانت بود و چند تا هم فیبروم کوچک در بیمارستان امید.

اصلا از عمل راضی نیستم بیمارستان امید هم رسیدگیشون افتضاحه.

قبل از عمل هیچ ازمایشی ازم نگرفتن حتی متخصص قلب هم منو چکاپ نکرد درصورتیکه گفته بودن همه ازمایشها رو قبل از عمل میگیرن .بالاخره عمل کردن و اصلا فیبرومهای کوچک برنداشتن.بعد از عمل هم رحمم هماتوم شد پرستارها حتی یه مورفین هم بعد از عمل بهم نزدن درد زیادی کشیدم.یک روز بعد از عمل دکتر بدون ویزیت کردن و دیدن جای عمل منو مرخص کرد با وجود هماتوم تو رحمم و دوباره حدود یک ماه بیمارستان بستری بودم بخاطر تب شدید و درد شدید میخواستن دوباره منو عمل باز کنن که اجازه ندادم انقدر درد داشتم و بشدت ضعیف شده بودم.منو بردن تحت گاید سونو تا هماتوم با سرنگ تخلیه کنن اما فقط تونستن یکمشو خارج کنن.

بعد یه هفته تو ای سی یو بودم که روزی سه بار ازم خون میگرفتن و انقدر از رگهای دستهام خون گرفتن که دیگه دستهام رگ نداشت اواخر دیگه از رگهای پام خون میگرفتن تمام بدنم سوراخ سوراخ کردن تمام دستهام جای انژوکت و سرم و کبودی شده بود حالا بعد از سه ماه هنوز هماتوم جذب نشده و دکتر سونوگرافی بهم گفته هماتوم شاید تبدیل به کیست بشه خانم دکتر هم عین خیالش نیست و میگه جذب میشه و منم هنوز دارم درد میکشم.

طی این چند ماه بی نهایت درد کشیدم و واقعا نمیدونم چرا در ایران انقدر قصور و خطای پزشکی و اهمال کاری پزشکان سرسری گرفته میشه.

متاسفم برای دکتر یونسی و هیچ وقت نمی بخشمش.

از مسئولان نی نی سایت میخوام نظرمو تو سایت بزارن تا اقلا بقیه خانمها مثل من گول اسم و رسم و تعریفهای الکی  این دکتر رو نخورن و درمانشون به وسیله یه دکتر باوجدان انجام بشه.ممنون

2728
سلام من هم فیبروم خیلی بزرگ داشتم که خانم دکتر معصومه یونسی با جراحی باز منو عمل کرد فیبروم حدود 25 ...

سلام

درکت میکنم چی کشیدی منم فیبروم داشتم عمل باز کردم بیمارستان گاندی؛بعد۱۷ روز دچار عفونت خیلی شدید شدم با درد وحشتناک که هیچ مسکنی ارومم نمیکرد اومدم بیمارستان ۴روز انتی بیوتیک از طریق رگ بهم تزریق شد تمام رگهای دستم در اثر انتی سوخت هر روز ۱ رگ ؛دکترها گفتن ۲راه بیشتر نداری یا همینطور انتی بیوتیک بگیر تا ببینیم چی میشه یا اینکه با لاپاراسکوپی جای زخمها و شکمت رو شستشو بدیم که با عمل دوم زودتر نتیجه میگیری منم عمل دوم رو انجام دادم که متاسفانه دوباره عفونت کردم ۲هفته انتی بیوتیک های خیلی قوی که حتی دچار تپش قلب شدم با ماسک اکسیژن نفس میکشیدم تمام رگهام سوخت از پاهام رگ گرفتن اینقدر درد داشتم و اذیت شدم از خدامیخواستم جونمو بگیره راحتم کنه نمیدونم چیشد یهو معجزه شد بعد ۱۰ روز عفونت کم شد تب م اومد پایین،دکترها به خانوادم گفتن خدا بهتون رحم کرده وگرنه امیدی به زنده بودنش نبود،الان۴ماه از عملم میگذره ولی هنوز شبها با کابوس اون شبها و روزهای تو بیمارستان؛خوابم میبره؛منم مثل تو هیچوقت اون دکتر و کسهایی که باعث اینهمه درد و رنج شدن نمیبخشم؛الان هم وزارت بهداشت از بیمارستان شکایت کردم ولی هیچ چیزی تسکین اون دردها و رنج ها نیست

سلام خانما من هم فيبروم دارم نميدونستم هفته چهاردهم بارداري هستم خيلي نگرانم اينترامورال ١٣ميلي متري اگر كسي اطلاعاتي داره برام توضيح بده ممنون ميشم نگرانم😞

2738

سلام، منم چند تا فيبروم خارج از رحم داشتم ، كه يكيشون تقريبا ٥ سانت بود. قرار بود قبل باردارى عمل كنم و در بيارمش، ولى باردار شدم

ماه پنجم بارداريم بودم كه يك جريانى پيش اومد و من يكم شوكه شدم، از همون موقع دلدرد گرفتم و نهايتا با درد زياد و غير قابل تحمل ، فرداى اون روز بسترى شدم،گفتند كه فيبرومم چرخيده  و دردناك شده، مجبور شدم عمل كنم، چون اولا دردش غير قابل تحمل بود و هم اينكه احتمال فاسد شدن داشت چون چرخيده بود و رگهاى خونى كه از رحم بهش وصل بود قطع شده بود و من و بچه در خطر بوديم.... با احتمال اينكه شايد سقط كنم عمل شدم، ولى خدا را شكر، به خير گذشت و بعد از ٩ ماه هم پسرم صحيح و سالم به دنيا اومد.... ولى خيلى عمل سختى بود توى باردارى و كلى درد كشيدم

[QUOTE=60760279]سلام درکت میکنم چی کشیدی منم فیبروم داشتم عمل باز کردم بیمارستان گاندی؛بعد۱۷ روز دچار عفونت خیلی شد ...[

سلام

ان شاالله که تا الان سلامت شده باشی من که هنوز از عوارض عمل و داروها دارم درد میکشم شکایت کردی نتیجه داشت من هم میخوام شکایت کنم؟

2706