2737
2734

خیلیییی ناراجتم .از قبل سونو گرافی انومالی ی مشکلی پیش اومد که همسرم نذری کرد برای اسم بچه اون موقع حالم بد بود و فک میکردم بچم پسره مخالفتی نکردم ولی از وقتی رفتم سونو اومدم خیلی حالم بده ..دوست داشتم در شرایطی خوبی این اسم رو بگیرم نه به اجبار همش تو ذهنم ی اسم دیگه بود ......نمی دونم چرا اینقدر این مسئله روحیم رو بهم ریخته دو روزه فقط دارم گریه میکنم 

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

همسرم نذر کرده ..دل خودم هم ننمیاد ولی از طرفی بدجور ناراحتم وسط گیر کردم 

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
بچه پسره؟ اسمش چیه گلم از یه نفر که میدونه بپرسی در مورد نذر

نه دختره...اسم بدی نیست منها من چون اسم دختر اولم رو همسرم انتخاب کرد چند سال همش منتظر بودم دومی رو خودم انتخاب کنم بدجور تو ذوقم خورده

2738

نذر کردنی که باید بهش عمل باشه با چیزی که توی ذهن اکثر آدماست فرق میکنه عزیزم. نذر زمانی حتما باید عمل بشه که صیغه ی نذر براش خونده بشه حالا به هر زبانی. 

احتمالا چیزی که همسر شما گفته اسمش نیت هست نه نذر.

درمورد تفاوتشون میتونی با شماره 09640 تماس بگیری و دقیق سوال کنی. شماره ی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات شرعی هست.

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌

منم نذر کردم تا ده روز اول اسمش اونی باشه که نذر کردم بعدش یه اسم دیگه میزارم 

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
تا ده روز اونی که نذر کرده باشه بعدش عوضش کنین

همسرم عمرا این کار رو نمیکنه .

نه دختره...اسم بدی نیست منها من چون اسم دختر اولم رو همسرم انتخاب کرد چند سال همش منتظر بودم دومی رو ...

اگر قشنگه اسمش اشکال نداره گلم💖💖😍😍

یه باور جدید هست که میگه:باورهای قدیمرو بذار کنار،تخم مرغ رو یه کم فشار بدی میشکنه!!😊😌
نه دختره...اسم بدی نیست منها من چون اسم دختر اولم رو همسرم انتخاب کرد چند سال همش منتظر بودم دومی رو ...

اگه صيغه نذر خونده نشده باشه و فقط در حد حرف باشه اشكال نداره ي چي ديگه بزاري من پرسيدم از شيخ

2706